Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sima polgári esküvőre mibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sima polgári esküvőre mibe szoktak lenni a menyasszonyok?

Figyelt kérdés

Templomi esküvőnk nem lesz csak polgári. Nem tudom hogy szép fehér mebyasszonyi ruhám legyen vagy csak egy szép estélyi. Persze én szeretnék fehéret( nem habos babosat) de nem tudom ezt hogy szokták.

Ja és 32 hetes terhes leszek. :)

Csak a szűk család lesz ott utána egy vacsora.

Illetve mennyire gáz ha a párommal megyünk holnap megkérdezni a ruhák árát? Még nem próbálom csak az árról érdeklődñek.


2015. jan. 16. 16:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

abba mész amibe neked megfelel

:-)

lehet habos is ha azt akarod

a templomi esküvő nem a feltétele a menyasszonyi ruhának :-)

2015. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy az első írja!
2015. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

[link]


tess pár kép mind nagyon szép :-)

2015. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A legutóbb amin voltam kb. 2 méteres uszálya volt a menyasszonynak polgárin, miért ne? Manapság a legtöbben már nem házasodnak templomban, ez a valódi és hivatalos esküvő egyébként is.


Itt inkább a kérdés az, hogy 8 hónapos terhesen mi állna jól. Én az ilyesmire szavaznék, és vagy külföldről rendelném vagy varrattatnám, mert otthon elég szegényes a választék a szalonokban:


[link]

[link]

[link]

[link]

2015. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. Csak nem szeretnék feltűnő lenni.

A képeket is köszönöm.

2015. jan. 16. 16:27
 6/16 anonim ***** válasza:
12%

Én 8 hónaposan biztos nem házasodnék, menyasszonyi ruhába főleg nem "bohóckodnék".

Én a helyedben ahogy más is írta, vagy varratnék vagy külföldi oldalról rendelnék egy egyszerűbb, és elegáns fehér ruhát. Gyönyörűeket találni..

2015. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

16:44 vagyok.

Fáj az igazság? Az a baj hogy nem csinálnék magamból hülyét, hogy gyerek miatt megyek férjhez 8 hónaposan?


Az a válasz már tetszett volna, hogy "nyugodtan vegyél fel szép fehér menyasszonyi ruhát"?


Egyébként, tekintsünk el attól hogy mindjárt szülsz.

Egy ilyen egyszerű, kis családos vacsizós ünnepléshez minek vennél fel egy "igazi" menyasszonyi ruhát? Nem érzed magadtól túlzásnak?

2015. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Az gondolom véletlen sem jutott eszedbe, hogy már ki volt tűzve az esküvő, de teherbe esett, és nem akarták átrakni...neeem, biztos a gyerek miatt. Mintha ma bármiféle előnnyel is járna??!
2015. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%

(Nem ide tartozna a válaszom)

Lehet hogy megvolt az időpont, de ha én közben teherbe esnék, előre hozom az esküvőt, ilyen egyszerű.


De szerintem egy nagy pocakos nő menyasszonyi ruhában nagyon nem tetszetős..

2015. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
A sógornőmnek a templomi esküvőjén fehér esküvői ruhája volt, 8 hónapos terhesen, és nagyon gyönyörű volt, senkinek egy szava nem lehetett rá (egyébként a polgárijuk már korábban megvolt).
2015. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!