Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sima polgári esküvőre mibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sima polgári esküvőre mibe szoktak lenni a menyasszonyok?

Figyelt kérdés

Templomi esküvőnk nem lesz csak polgári. Nem tudom hogy szép fehér mebyasszonyi ruhám legyen vagy csak egy szép estélyi. Persze én szeretnék fehéret( nem habos babosat) de nem tudom ezt hogy szokták.

Ja és 32 hetes terhes leszek. :)

Csak a szűk család lesz ott utána egy vacsora.

Illetve mennyire gáz ha a párommal megyünk holnap megkérdezni a ruhák árát? Még nem próbálom csak az árról érdeklődñek.


2015. jan. 16. 16:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha esküvői ruhára vágysz, én azt mondom, nyugodtan vedd fel, ma már készítenek külön kismamáknak is, mint ahogyan az egyik válaszoló linkelte is, és olyan bájosak benne :) Ha szeretnéd, akkor vedd fel, nehogy utána megbánd, hogy bárcsak olyanod lehetett volna egy sima fehér ruha helyett.
2015. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

16:44 es válaszolónak: nem fáj az igazság nem tudom ki pontozott le de biztos hogy nem én.

Senkit nem pontoztam le.

Köszönöm mindenkinek a választ. És igen én is úgy gondolom hogy vannak szép ruhák kismamáknak is. És az idöpont már rég megvolt. Már minden le volt beszélve.

2015. jan. 16. 19:24
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Olyat vegyél fel, amiben kényelmesen érzed Magad. Nekünk is csak polgári esküvőnk volt, ahol ott volt mindenki, és utána egy szűk családi vacsora volt. Én úgy voltam vele, hogy nem akartam egy "rendes" menyasszonyi ruhát csak azért, hogy a polgárin, meg a vacsorán rajtam legyen. Én varrattam egy hosszú, ekrü ruhát, amin mell alatt volt egy masni. Mi már egy ideje tervezzük a babát, és direkt olyan szabásút varrattam, hogyha sikerül a baba, akkor is kényelmes legyen a ruha. De sajnos a baba még mindig nem jött össze. :-( Sok boldogságot, és boldog babavárást! :-)
2015. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonlóan zajlott, februárban szerveztük le az októberi esküvőt, nyár elején teherbe estem /terveztük a babát, bár nem gondoltuk, hogy ennyire hamar sikerül/ és mivel külföldön élünk, így nem tudtuk volna csak úgy közelebbi dátumra tenni, no meg miért is tettük volna. Szűk körű esküvőt szerveztünk alapból, így változtatni semmin nem kellett. Én a ruhámat varrattam egy kismama alkalmi ruhákkal foglalkozó üzletben.

Sok boldogságot kívánok Nektek!

[link]

2015. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A mai világban ez már nem ciki. A párok együtt élnek. Sokszor több gyermekes nyák, sőt olyanok is, akiknek nem az első esküvőjük , felvesznek habos-babos ruhát és mirtuszt. Nem beszélve az idősebb menyasszonyokról. Változott az élet. Az is függ, ki, hol lakik. Falun ciki lenne.
2015. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 szonata ***** válasza:
0%
Nagy pocakkal nem illik hófehér ruhában az oltár, anyakönyvvezető elé állni. Várni míg megérkezk a baba, az még mindig elegánsabb. Ha ki van tűzve az esküvő, akkor legalább addig védekezni, ez ma már nem nehéz. Régen a "megesett" lányokat örökre megbélyegezték, ma már dicsőségként kezelik, pedig nem az. Éppúgy szégyen, csak nem mondjáki ki az emberek nyíltan. Ezzel nem kell, nem szabad büszkélkedni még a mai erkölcsi viszonyok között sem. Amúgyis a hófehér ruha, a fejdísz az ártatlanságot jelképezik, de tudjuk, hogy szinte mindegyik pár a közös ágyból kibújva lép az oltár elé. A sok esetben hamar bekövetkező válásról nem is beszélve. Tisztelet az igen ritka kivételnek.
2019. márc. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!