Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valakit látott a vőlegénye az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakit látott a vőlegénye az esküvő előtt a fehér ruhában?

Figyelt kérdés

Májusban lesz az esküvőnk,megvan a ruha együtt vettük meg viszont amikor felpróbáltam látott benne a vőlegényem és azóta csak azt hallom,hogy baj lesz meg minden féle negatív dolgot mondanak. Kicsit félek,hogy igazuk van/lesz de remélem ,hogy ez csak tényleg babona és nem válik be. Mi a tapasztalatok? Nem tudom,hogy jó ötlet volt-e hogy látott


Köszönöm szépen a válaszokat! 21/L


2015. febr. 10. 08:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jajj nehogy már elhidd a babonákat..

A házasság csak rajtatok műlik hogy alakul



látott, együtt választottnk ruhat.. A szalonban mondták, hogy ez nem is annyira ritka dolog, csak sokan pnt a babona miatt nem mondják másoknak.l.


Miért válna be? Ez csak egy ruha....

2015. febr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az énrruhám hátul kötős volt, a férjem tanulta meg a szalonban hogy kell összerakni.

Az esküvő előtt is ő adta rám.

Egy csomóan a ceremónia előtt lerendezik a fotózást.

Hülye babona csak.

2015. febr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

engem is látott.

Áprilisban lesz a 19. házassági évfordulónk.

2015. febr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem látott, mégis válás lesz a vége 13 év után.

Sőt, rajtam volt "valami új, valami régi, kölcsönkapott"

vagyis a babona szerint tökéletesen kellene működnie a házasságunknak. De nem így lett, ez van. Ne foglalkozz a babonával, a boldogságotok a ti kezetekben van.

2015. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Bence_ ***** válasza:
100%

Babona arra jó, hogy rá lehet valamire fogni ha nem működik a házasság.

Csak rajtatok múlik,kettőtök döntésein.

2015. febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt választottuk ki a ruhákat, az összes ruhapróbámra jött a férjem is, a nagy nap reggelén együtt készülődtünk, egymást öltöztettük, és köszönjük, boldogságban, harmóniában élünk.

Jó szervezkedést, sok boldogságot Nektek! :)

2015. febr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Télen volt az esküvőnk, kinti képeket akartunk, úgyhogy a szertartás előtt le kellett rendezni a fotózást, hogy világosban tudjunk képeket csinálni. Egész délután a menyasszonyi ruhámban ugráltam előtte, köszönjük, jól vagyunk :) Mondjuk a nagy nap előtt nem mutattam meg neki még képen se a ruhát, de nem a babona miatt, ilyesmiben nem hiszek, hanem azért, hogy ütős legyen a látvány :)
2015. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hagyjuk már a babonákat. Ha ebből indulunk ki, akkor az esküvőt is halasszátok el legkorábban őszre.

Azt mondja ugyanis a népi hagyomány (egy szólás mondásos könyvben olvastam), hogy a korai esküvőnek sosincs jó vége. A magyarázat pedig az volt hozzá, hogy régen az emberek kora tavasztól kora őszig dolgoztak a földeken, csak akkor házasodtak ősz előtt, ha nagyon sürgős volt. Érts: összejött idő előtt/ vagy tervezés nélkül egy baba.


Egyébként engem is látott, és még együtt vagyunk.

Off: középsuliban azt mondták, hogy aki elhagyja a szalagját szalagavató után, az a babona szerint megbukik az érettségin. Nekem sikerült: elhagyni is, meg kitűnőre érettségizni is.


Ennyit a babonákról.

2015. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igen, előtte 2 nappal volt a fotózás és akkor. A szalonba a tesómmal, és anyukámmal voltam.
2015. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Láttam a menyasszonyomat a ruhában, de neki nem fehér a ruhája hanem fekete és nincs vele semmi baj. Tervezzük az esküvőt. Ez a babona kb. annyira reális mint az, hogy a fehér ruha a szüzességet szimbolizálja, közben pedig köze nincs hozzá. Azért fehér és lett a fehér a divat mert valamelyik uralkodónő egyszer fehérben házasodott.
2015. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!