Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valakit látott a vőlegénye az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakit látott a vőlegénye az esküvő előtt a fehér ruhában?

Figyelt kérdés

Májusban lesz az esküvőnk,megvan a ruha együtt vettük meg viszont amikor felpróbáltam látott benne a vőlegényem és azóta csak azt hallom,hogy baj lesz meg minden féle negatív dolgot mondanak. Kicsit félek,hogy igazuk van/lesz de remélem ,hogy ez csak tényleg babona és nem válik be. Mi a tapasztalatok? Nem tudom,hogy jó ötlet volt-e hogy látott


Köszönöm szépen a válaszokat! 21/L


2015. febr. 10. 08:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
12. éve vagyunk együtt a férjemmel, 21 voltam, mikor férjhez mentem. Kifejezetten kértem tőle, hogy együtt nézzünk menyasszonyi ruhát. Olyan ruhát szerettem volna, ami mindkettőnknek tetszik. Örömmel jött velem és nem is húztam sokat a próbákat, együtt választottuk. Bár nekem is emlegettem mindenféle balsejtelmet, de semmi babona nem érdekelt már akkor sem, és most sem érdekel. A nevét sem vettem fel, maradtam a születési nevemnél, ezért is mindenféle beszólást kaptam, meg jósolgatták, hogy nem lesz ez így jó, mert ezt nem így szokás, de ez sem érdekelt, senkinek semmi köze hozzá. Szóval mi nagyon jól megvagyunk, van egy gyerekünk, minden rendben velünk.
2015. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb menyasszonyt látja a vőlegény esküvő előtt a fehér ruhában. A fotózás legtöbbször esküvő előtt szokott zajlani. Otthonról is felöltözve, együtt készülnek fodrász-sminkes segítségével, és együtt indulnak el legtöbb helyről.

Nagyon ritka hogy a menyasszonyt csak az oltárnál pillantja meg a vőlegény először teljes díszben. Sok boldog -hosszú házasság mondott már ellen a babonának. Azt is gyakran mondják hogy nem alhatnak egy ágyban esküvő előtti éjjelen. Ritkán figyelnek erre a babonára. Azt is mondták hogy gyöngyöt ne viseljen a menyasszony, mert ahány gyöngyszemet visel a menyasszony az mind-mind egy-egy könnycseppjét szimbolizálja a leendő házasságában. Ennek ellenére egy időben csak olyan ruhák voltak divatosak amik vastagon tele voltak varrva gyönggyel. Szóval nem kell hinni a babonákban.

2015. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat! :) Máris könnyebb :)

Őszintén a munkahelyemen minden munkatársam (7en vagyunk) 20-25 évvel idősebbek nálam és ők mondták,hogy együtt nem szabadott volna megvenni meg van még 3honap az esküvőig ezért balszerencse hogy látott. De belegondolva rajtunk áll,hogy milyen lesz a kapcsolatunk/házasságunk! :) Köszönöm a kommenteket mégegyszer :)

2015. febr. 12. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!