Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Május 2. -án lesz a lagzink....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Május 2. -án lesz a lagzink. Milyen virágból legyen a csokor, hogy ne menjen rá a gatyám?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Tavaly május 31-ei esküvőnkre a csokor került összesen 7500 FT-ba. Volt benne fehér és piros rózsa, valamint orchidea.
2015. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyik ismerősömnek egy szál liliom volt némi kis zölddel, a szára pedig nagyon igényesen selyemszalaggal volt hosszan végigtekerve és volt rajta egy hatalmas sztrasszkő. Az nagyon nagyon tetszett, gondolom, nem is lehetett több 1500 ft-nál.
2015. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

valasz kulonleges rendhagyo viragot.

Majusban pl a babarozsa viragzik olcso es mutatos es egyedi

Szellorozsa babarozsa hortenzia

[link]

2015. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kiskuszo válasza:

szia a


Az a baj most néztem meg a naptárba hogy az egy 3 napos ünnep / neked 4 :)/ viszont vasárnap anyák napja !Ami szerintem jóval megdrágítja a virágokat még ha az előző héten rendeled is meg .Szerintem érdemes lenne megrendelni sokkal hamarabb persze csak szóban lefixálni fix áron és akkor már nem tud rá rakni .

2015. márc. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem lehet tavaszi virágokból,az idényvirág és nem olyan drága,küldök egy linket a nárciszos csokrot nézd meg, szerintem nagyon szép.Bár nem tudom milyen színeket terveztél az esküvőn.Pl:

[link]


Vagy esetleg:Egy tulipános csokor ,ez is nagyon szép:)

[link]


Ha bemész a virágboltba az eladónak meg is szabhatod az összeget, hogy mennyit gondoltál a csokorra,és akkor úgy készítik el.

2015. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!