Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért néznek rám érthetetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek rám érthetetlenül és furcsán, ha azt mondom nem lesz templomi esküvőnk?

Figyelt kérdés

A legtöbb helyen megvető és furcsa pillantásokat kapok mikor megmondom nem lesz templomi esküvőnk. Miért?

(Esküvő kiállításon, meghívó készítésnél, esküvőszervezőnél, menyasszonyi ruha kölcsönzésnél és még sorolhatnám...)

Barátnőnek is idén lesz az esküvője, persze nekik templomi is lesz, pedig nem vallásos és szerintem még egy imát sem tud, csupán "azért mert szép". És azt hiszem a legtöbben tényleg ezért mennek csak templomba esküdni.

Én nem szeretem az ilyen megjátszott dolgokat, nyílt, egyenes és őszinte ember vagyok. Nem járok templomba, nem tartom be a vallással kapcsolatos dolgokat, ezért nem érzem bármi keresnivalóm lenne ott. Tényleg ennyire furcsa hogy nem lesz templomi esküvőnk?


2015. márc. 18. 15:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"Homokozás??? Ilyet még nem láttam, leírnád, ez mit takar?"


Én is csak elmondásból tudom, mert nem voltam még olyan esküvőn, ahol lett volna ilyen. Úgy néz ki, hogy a menyasszonynál és a vőlegénynél is van (általában színes) homok és együtt ünnepélyesen beleöntik egy keretbe, mindezt magán az esküvői ceremónián.

2015. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Mi is "homokozni" fogunk. :) Mivel szabadtéri lesz az esküvő, a gyertyás megoldás nem az igazi. Erre találták ki a "homokozást", fentebb leírták mi az.
2015. márc. 19. 15:13
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk sem volt templomi esküvő. Mondjuk nem is vagyunk megkeresztelkedve. Én egy kicsit álszent dolognak tartom azt, aki normál esetben nagy ívben elkerüli a templomot, de mégis templomban esküszik. Unokaöcsémék sem járnak templomba, de közölte a másik nagymama, hogyha nem lesz templomi esküvő, akkor nem megy el az esküvőre. Mondjuk én ilyen helyzetben szerintem azt mondtam volna, hogy akkor otthon marad.
2015. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!