Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki hazasodott 18-21 ev kozott?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hazasodott 18-21 ev kozott? Kort irjatok, hogy mikor? Mikor idealis a hazassag?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

20 éves voltam a férjem 22 éves volt amikor összeházasodtunk.

2000-ben volt az esküvőnk. 2008-ban el is váltunk.

2015. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan , hogy ideális .... Erősen partnerfüggő a dolog !!! Mi 2 hónap múlva házasodunk a párommal , 11 együtt töltött év utan 33 évesen ! ( igen , ilyen is van 😃)
2015. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Én 21 éves vagyok, jövő hónapban lesz az esküvőm :-)
2015. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
A férjem és én, mindketten 18 évesen, pontosan 8 évvel ezelőtt. Még mindig együtt vagyunk, gyerek nincs, egyelőre a jövőnket építgetjük, külföldön élünk, házra és miegyébre gyűjtögetünk. De mi vagyunk a millióból az egy, akik tényleg egymásnak valók, mindketten csonka családból, bántalmazott gyerekként, szociális fóbiával és egyéb gátlásokkal teli emberek vagyunk, szinte csak mi értjük meg egymást, illetve 18 évesen már érettebbek voltunk egy normális körülmények között felnőtt, harmincas éveiben járó átlagembernél. Szerencsére az ilyen fiatalok tipikus rossz tulajdonságát egyikünk sem hordozza, tehát a szülői házból hozott mintákat tudatosan ki tudtuk irtani magunkból.. hát így sikerült nekünk.Lassan kezdünk olyan életet élni, amilyet akartunk, mintha mi is normális háttérrel rendelkeztünk volna. Ki merem jelenteni, hogy nem a kor számít, hanem a jellem és a gondolkodás. Így -közhely ugyan, de igaz- akkor házasodj, ha elég érett vagy hozzá és a társad igényeit ugyanolyan fontosnak tartod, mint a sajátjaidat.
2015. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Hivatalosan csak 25 évesen házasodtunk, de 19 évesen költöztünk össze. Most 35 évesek vagyunk.

Nem hiszem, hogy van egy általános recept erre. Én az első beszélgetésnél tudtam, hogy ő az igazi.

2015. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%

Az a baj, hogy pl 18 évesen az ember éppen hogy megszerezte a szakmáját, vagy az érettségijét. Még nem dolgozott, nincs megtakarítása.

Szóval szerintem a mai világban ennyi idősen még ritkán van esküvő.

Ha van is, akkor a szülők támogatásából. Vagy ha az egyik fél már dolgozik.

Szerintem olyan 20 éves korban már nem elítélendő a házasság, a mai világban.

Ennyi idős korára az ember már megtalálhatta a számára igazit, már együtt is lehetnek 4-5-6 éve.

A válások nagy arányát szerintem ez nem befolyásolja.

2015. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen fél év után, szerintem mi elkapkodtuk. Rá 2,5évre elváltunk...

26/ nõ

2015. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%

19/L voltam a pàrom pedig 24 mikor hàzasodtunk.

Nagyon jól megvagyunk. gyerek nincs. épitgetjük a jövőnket :)

2015. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7. vagyok õ 26 éves volt
2015. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukám pont 20 éves volt, amikor hozzáment apukámhoz. Múlt héten volt a 45. házassági évfordulójuk. Hogy mikor ideális egy házasság, az nem korfüggő. Inkább attól függ, mennyire illik össze két ember, illetve mennyire tudják követni a másik ember változásait. Van az egészben egy hatalmas mázlifaktor is. Mert ugye mindenki változik.
2015. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!