Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki hazasodott 18-21 ev kozott?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hazasodott 18-21 ev kozott? Kort irjatok, hogy mikor? Mikor idealis a hazassag?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 19:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Anyámék házasodtak ezen kor között. 1 éves voltam mikor elváltak, anyám 26. De aztán elvált a második férjétől is 34 évesen. Szóval nem hiszem h lenne ideális recept.


Van akinek összejön, van akinek nem.

2015. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%

a 19. születésnapom után egy héttel házasodtunk össze, a férjem öt évvel idősebb nálam (nem, nem voltam terhes). MIndössze három hónapja jártunk együtt, mikor megkérte a kezem, és utána fél vére volt az esküvő.

27-én lesz a 19. házassági évfordulónk :)

2015. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szüleim: 18 és 23 *évesek voltak még 1969- ben. A mai napig szépen , békességben, szeretetben élnek. Igazi jóban- rosszban kapcsolat, tőlük vettem / veszek példát a saját házasságomhoz.

Nővérem a 19. szülinapja után három nappal ment férjhez 1993- ban, kifejezetten jó a házassága.

2015. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Mi 19 évesek voltunk mikor összeházasodtunk, 2 éve elváltunk. Én szerintem nem attól függ a hosszú házasság hogy ki mennyi idős, hanem hogy szeretetben, boldogságban élnek és megértik egymást.

Kedves Kérdező esetleg most szeretnél házasodni?

2015. ápr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
21 évesek voltunk tavaly! :)
2015. ápr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én 25 voltam, a férjem 33, mikor házasodtunk 3 évvel ezelőtt, de akkor már 5 éve együtt voltunk. Az öcsém 20 évesen házasodott, pontosan 1 hónappal a 20. szülinapja után, a felesége 30 volt ekkor, de 4 év után elváltak.
2015. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A házasság akkor ideális,mikor úgy érzed megtaláltad a párod,amikor biztos vagy benne,hogy Ő az az ember akivel le akarod élni az életed.Ha egymás támaszai vagytok,meg tudjátok beszélni a gondokat,és együtt oldjátok meg,tudtok együtt nevetni,és kölcsönösen bíztok egymásban.26 évesen mentem férjhez,és biztosan tudtam,éreztem hogy ezt akarom,és az óta is olyan a házasságom mint ahogy leírtam.
2015. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!