Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális, ha úgy érzem, sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha úgy érzem, sose lesz esküvőm?

Figyelt kérdés

Van kapcsolatom, de sajna a mindennapi anyagi és lelki gondok nagyon megrongálták az egészet, hol jobb, hol rosszabb.

Most ráadásul úgy is áll a dolog, hogy lehet, babát várok. Pont a legrosszabbkor. Én nem akarom megtartani, mert nem támogat se család, se senki (én nem is tartom a kapcsolatot a családommal), elvesztem a munkám, a párom nem dolgozik, éheznénk.

Ő viszont mindenáron meg akarja tartani, mert a gyerekéhez elmondása szerint joga van.

Kitalálta, hogy akkor házasodjunk össze. De én annyira nem vagyok biztos magamban. Nem akarok hétköznapi ruhában aláírni egy papírt két tanú jelenlétében, csak azért, mert baba, akkor kapkodjunk, holott ki van hűlve az egész.

Olyan pokoli irigy tudok lenni azokra az ismerősökre, akik designer ruhákban mentek férjhez (az egyik lány ruhája 4 havi fizetésemből se jönne ki), és most boldogok, meg babát akarnak, meg tudomisén, én meg szenvedek a semmi közepén :(


Normális, ha úgy érzem, sosem lesz sem olyan kapcsolatom, sem olyan esküvőm, amilyet szeretnék?


2015. ápr. 28. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

lehet hogy nem is vagy terhes

ha ez letisztul, akkor gondold végig a kapcsolatot

a párod miért nem dolgozik? azért úgy már lehetne haladni, hogy ő is tenne pénzt a közösbe

2015. ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert nem talál olyan munkát, amit szívesen csinálna, és eleget fizet.
2015. ápr. 28. 11:17
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

jaa hogy lusta

akkor viszont ne mondja meg, hogy megtartsad e a gyereket (ha van) vagy nem,de én így tutira nem tartanám meg


szerintem ez a pasi húz le téged, ha most is csak te keresel, akkor el tudod magad tartani és nem kell még egy embert etetni stb.

2015. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

A nagy nullára, a nyomorra nehogy már összekösd magad egy olyan emberrel, aki

- nem dolgozik,

- a semmire akar gyereket,

- egy szerződéssel meg egy gyerekkel akar téged magához láncolni, hogy majd eltartsd ingyen egy életen át.


Hagyd ott ezt a barmot minél előbb.

2015. ápr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
A ruha a kiseb baj. A nagyobb az, hogy nem jó a kapcsolatotok. Ilyen bizonytalan helyzetben minek öszeházasodni? A párod, ha gyereket akar, rohanjon munkát keresni. Anélkül mégis hogy? A babának - ha esetleg van - joga van az élethez, mint ahogy minden más embernek. Ha nem tudjátok vagy nem akarjátok vállalni a nevelését, örökbe lehet adni. Sokan vannak, akik alig várják, hogy kapjanak egyet.
2015. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért essek ki a munkából, szenvedjem végig a szülés előtti majd utáni 9 hónapot, hogy aztán másnak adjak egy babát? Nem látom a logikát
2015. ápr. 28. 11:25
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem te írtad ki ezt már pár napja is?


Ha semmiféle anyagi hátteretek nincs, a párod nem AKAR dolgozni, te meg gyerek mellett nem TUDNÁL, akkor nem SZABAD megtartani a babát.


Ilyen emberrel összeházasodni meg megint csak nagy hülyeség, mert nem dolgozik, csak élöslösdik rajtad. Elvenni is csak azért akarnak, hogy utána ne tudd otthagyni, ha akarod, csak hosszas huzavona után.


A helyedben elöször is elvetetném a babát (márha egyaltalán terhes vagy), utána kirúgnám az élösködö barátomat és keresnék egy NORMÁLIS férfit, akivel VAN esélyed rendes kapcsolatra és esküvöre.

2015. ápr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nálam alap, hogy nem ölök meg senkit, legyen pocakon belül vagy kívül. 2015-öt írunk. Miért nem lehet védekezni, ha nem akartok babát? Miért kell nemi életet élni, ha nem tudjátok, mit eredményezhet? Felnőtt ember vagy. Ha hibáztál, vállald a felelősséget!
2015. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem hibáztam, mivel normálisan védekeztünk. Csak szerencsétlen vagyok.
2015. ápr. 28. 11:47
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

Védekezés mellett is előfordul teherbeesés, csak kis százalékban.


No, szerintem ez a része túl van tárgyalva a dolognak.


Kérdező, mennyire biztos az a baba? Csináltál tesztet, nőgyógyásznál jártál már? Ha nem, akkor tedd meg.


Ezt a pasit meg hagyd ott a fenébe (gyerekkel vagy anélkül, mindegy), csak lusta. Én is elvállaltam minden nyavalyát évekig, mert nem akartam másokon élősködni (meg egyébként is, a nyugdíjszámításnál is számít később, majd legfeljebb a párod kapja a minimálnyugdíjat, mert nincs rá garancia, hogy valaha is megkapja álmai melóját, ilyen hozzáállással főleg, mert még csak nem is törekszik, és ez rossz pont álláskeresésnél, de ha próbálkozna, előbbre tudna jutni fokozatosan, legalább benne lenne a sodrásban...).


Egyébként ha vállalod is a babát, nem kötelező örökbe adni, nevelőszülőkhöz kerülhet, ha nem mondasz le róla, és amint egyenesbe jössz, magadhoz veheted, csak tartani kell a kapcsolatot. (örökbe adni azokat lehet, akikkel nem tartják a kapcsolatot x időn túl, illetve lemondtak róluk)

2015. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!