Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Félek, hogy az esküvőm napján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy az esküvőm napján és a nászúton fog megjönni. Ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Elvileg valahogy akkor kéne megjönnie, amikor az esküvőnk lesz és a nászutat is leszeretnénk foglalni már, de félek, hogy így valahogy pont úgy fog megjönni. Alapból nem szeretnék fogamzásgátlót szedni, főleg nem arra a pár hónapra, de már ez is eszembe jutott. Szerintetek mit tudnék tenni? Más ezt hogyan oldja meg, ha nem szed gyógyszert és előre kell leszerveznie mindent? Nászútnak valamilyen tengerparti szigetet nézünk (Bahamák, Karibi), szóval nagyon rossz lenne, ha pont akkor lenne meg.
2015. febr. 24. 09:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
57%
számolni csak tudsz, 4hétből egy van meg. kalkuláld ki, hogy mi a legjobb időpont...
2015. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
53%
Aviva tornát próbáltad már? Azzal tudsz egy kicsit csúsztatni, főleg ha még van pár hónapod.
2015. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy oldottam meg, hogy volt a táskámban betét meg tampon is, meg algoflexet is vittem magammal.
2015. febr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%

Én úgy tudom, a fogamzásgátlón kívül is lehet gyógyszeresen halasztani a menstruációt, menj el a nőgyógyászhoz és kérdezd meg.

De nem akkora nagy tragédia ez, a hivatásos úszónők sem vacakolnak ilyenen, becsomagolsz egy doboz tampont és mehetsz úszni bármerre.

Legfeljebb a nászéjszakán lesz kellemetlen az ügy :)

2015. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Nekem,rendszertelen nagyon.de megkönyörült rajtam.Esküvő napján,nem jött,meg de rá 2 napra igen:D Ráadásul mire mentünk nászútra el is múlt.Én szurkolok,de nem,olyan tragédia ez,bár tény hogy menyasszonyi ruhában egy horror,tampont,betétet cserélni,már csak azért is,mert ha nagy abroncsos ruhád lesz,még a pisilés sem,fog egyedül menni.Sok boldogságot előre is!
2015. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
10%

1valaszolo, szerintem mindent leirt,egyet èrte vele!


Nem ėrtem meg hogy az eskuvot stb miert nem 1 hettel kesobbre terveztètek, miert arra a hètre? Ere elobb nem gondoltàl?


sehogy sem fogod tudni csusztatni akarmit csinàlsz!

fogamasgàtlo nem egy egy fajdalom csillapito hogy egyseruen elkezdem szedni, es a ceremonia utan abba hagyod! Fogamzasgatlonak is van mellekhatas, hasfajas gorcsoles stb!!


de ha nemvagy hasfajos menstrucios kozben, nem tudom akkor mi problema? Sex?? Maskor is lehet!!

de okosabb lettel volna akkor az eskuvot, es a naszutat is figyelembe kellet volna vened a maenstruacioda is!!nemtetted! Ugy hogy igy jàrtàl!

2015. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
98%

Hatos, hogy te milyen okos vagy, komolyan!

Elég ha addig egyszer-kétszer csúszik pár napot, és már teljesen máskor menstruál, mint előtte fél évvel gondolta volna.

2015. febr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
4%
menstruáció idejére tervezni a lagzit... Gratulálok! :-)
2015. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
23%

7 es te sem panaszkodhatsz,hisz nem napokrol irtam hanem hetekrol!

pl ha nekem februar 20.an kell megjonie akkor nyilvan valo hogy feb elejen fogom rendezni az eskuvomet!

Mert nyilvan vLo hogy 1.2.hetmulva nem fog ismetelten megjoni.

Ha kesek is mi termeszetes az a par nap, nekem se orarol percre jon meg, de tudom hogy 20.tol mondjuk 28.aig valamikor megfogjoni! Ennyire lehet szamitani hogy kb.... mikor tol is varom a jovohonapba.

2015. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 schocko ***** válasza:
96%
Igen sokan terhesen mennek férjhez, úgy oldják meg...
2015. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!