Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális, ha úgy érzem, sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha úgy érzem, sosem lesz esküvőm?

Figyelt kérdés

Túl vagyok pár roszul sikerült kapcsolaton, a jelenlegiben épp mentem a menthetőt, de ki tudja, mennyire fog összejönni.

A korombeli lányok meg szebbnél szebb ruhákban, boldogabbnál boldogabban mennek férjhez. Nekem meg szét van csúszva az életem, és a "megtalálni az igazit" csak a nagyon sokadik pont a "hogyan hozzak egyenesbe mindent" listán.

A napokban egyre inkább úgy érzem, nekem sosem lesz esküvőm.


22N


2015. máj. 2. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Normális,mert sokat elszenvedtél az ellenkező nemtél.Hasonló cipőben vagyok és nagyjából veled egykorú.Ugyan kaptam pár kosarat,meg volt legutóbb egy kapcsolatom,ami nagyon csúnyán véget ért,de én még bizakodok,hiszen fiatal vagyok.

Minden esetre fel a fejjel és további sok sikert a felépüléshez!

21/L

2015. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
nemtől
2015. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem írnád, hogy 22 vagy, azt hinném, minimum 32.
2015. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
mit panaszkodsz, nekem 23 évesen lett az első párom(a legeslegelső előtte még plátói sem volt),aztán persze összeházasodtunk,de te legalább már megéltél sok mindent és ez alapján sok tapasztalattal mehetsz előre magabiztosan. Nem mindenki házasodik ilyen fiatalon én is 26 évesen házasodtam csak meg ismerek olyat aki 39 és így tovább...
2015. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem ne aggódj ilyeneken. Én is hasonló cipőben járok/tam mint te. Volt egy elképzelésem, hogy ennyi idősen biztos lesz majd valaki akivel tervezhetjük már az esküvőt meg ilyeneket, de másfél éve nem volt senki sem a láthatáron és kezdtem már teljesen bedilizni az önsajnálattól. Emellett én is láttam a FB-n, hogy az ismerőseim közül egyre többen vannak kapcsolatban vagy éppen túl vannak az eljegyzésen, házasságon és van ahol már 2 gyerek is van(22 évesen). Ennek nem tudom, hogy mi értelme van, de ők tudják.


Aztán nemrég velem is megtörtént a csoda. Igaz, hogy nemrégóta tart, de a beszélgetések alapján én azt szűrtem le, hogy a srácnak nagyon fontos, hogy legyen saját családja és ehhez megfelelő partnert is szeretne akinek hasonló az értékrendje mint neki. Családalapítási témában pl teljesen ugyan az az elképzelésünk szóval lehet hogy ebből még lesz valami. Legalábbis remélem, csak én még fiatalnak érzem magam ahhoz, hogy most rögtön gyereket szüljek és még van egy csomó minden amit a gyerekvállalás előtt meg szeretnék csinálni.


Koncentrálj a munkára/tanulásra keress valami kikapcsolódást. A lényeg, hogy ne lássák rajtad a kétségbeesést. Nincs is mi miatt kétségbeesned mert nagyon fiatal vagy még.

2015. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Jajj nyugi már, még ha 40 éves lennél talán elfogadhatónak tartanám ezt a picsogást.

Annak meg a gondolata is vicces, hogy 22 éves lányok jelentős része boldogan megy férjhez. A valóság inkább olyasmi, hogy a 22 éves lányok boldogan ünneplik, hogy meglett a vizsgájuk, vagy örülnek, hogy nemsokára kézhez kapják a diplomájuk.

21/L

2015. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
nagyon fiatal vagy...akik 20-22 évesen mennek nélkul...inkább nem irom le mit gondolok roluk, de egy cseppet sem ad buszkeségre okot.
2015. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Ettol biztos jobban fogod erezni magad :En 25 vagyok, de sose volt kapcsolatom.Na én már biztos nem megyek férjhez.Latod vannak nálad sokkal rosszabb helyzetben is.
2015. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy 22 évesen tömegesen mennek férjhez.

Ezt inkább ne irigyeld.

2015. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem értem, volt ma még egy hasonló kérdés. A ti környezetetekben tényleg férjhezmennek a lányok 20-22 évesen? Semmiről sem vagy lekésve, hogy ne mennél férjhez? Ha nem működik a mostani kapcsolatod, akkor lépj ki bbelőle és ne vesztegesd az időd. Nekem 23 éves koromban lett vége a sokadik kudarcos kapcsolatomnak és akkor ismertem meg a férjemet. 24 voltam mikor összeházasodtunk, de nekem mindenki azt mondta, hogy korai. Az ismerőseim nagyrésze még most sincs férjnél, 27-30 évesen sem. A kb 10 közeli barátnőm közül csak 1 van férjnél. 22 évesen még eszembe se jutott azon parázni, hogy még nem mentem férjhez. Ha 32 lennél akkor megérteném, hogy ekzdesz ilyeneken gondolkozni, de ne viccelj, olyan fiatal vagy még! emmiről nem vagy lecsúszva és nem is leszel, ha csak nem őrlődsz még évekig egy rossz kapcsolatban.
2015. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!