Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mennyibe kerülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyibe kerülne megvarratni egy ilyen menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 4. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
En ilyesmit varrattam meg 150.000-ert. (Lehet olcsobb lenne, mert az enyemen nagyon sok csillogo disz volt.)
2015. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azta, sokkal többre számitottam :D kellemes csalódás.remélem tényleg igy lesz mire oda kerül a sor,bár ez nem mostanában lesz. csak kiváncsi voltam mert már évek óta ez az álom ruhám és szerintem ez is marad. szerintem gyönyörű. láthatok képet a te ruhádról?
2015. máj. 4. 17:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha felkeresel egy olyan menyasszonyi ruha anyagokat is forgalmazó méteráru boltot, akkor valamennyire pontos választ kapni a kérdésedre. Ha nem egyszerű anyagból készítteted a ruhád akkor az anyagár nagyon meg tudja nyomni a költségeket. Ez után jön az hogy a varrónőd vajon nem-e elszúrja egy kicsit a készítésnél. Elég ha csak máshogy képzel el egy részletet mint te, hiába van kép róla. Úgy látom a te ruhád szoknyája nagyon finom anyagból készült és elég sok rétegből .
2015. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ennyire még nem foglalkozom komolyan a témával hogy felkeressek boltokat, csak kb kiváncsi vagyok hogy mennyi lenne .. :)
2015. máj. 4. 17:36
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Lanykent kerdezem: Hogy a francba nem sajnaltok erre ennyi penzt? 1001 jobb es hasznosabb dologra el lehet kolteni. Gondolom a mostani foldrenges aldozatainak Nepalba egy forintot sem jutott eszedbe utalni...
2015. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha magad szerzed be az anyagot, akkor 150ezernek a toredekebol is ki lehet hozni. En most varratom a ruhamat es voltam tobb meteraru boltban is, olyan helyeken is, ahol alkalmi ruhahoz arulnak anyagot es jo nagy atveresek is vannak benne. Ugyan az a tull, ami menyasszonyi ruhahoz arulva 3500ft/m, ikeaban fuggonykent arulva 1300ft 6meter! Ugyan az! Az anyagosszetel is es a lyukak merete is (majd mindjart le leszek oltva, hogy nem, de igen, mert rendesen utana jartam es a varrono is velem jott a boltturara).

Egyebkent pedig arra a kb 6-7-8 orara, amig a ruha rajtad van, halal folosleges csillagaszati aron ilyen-olyan olasz, meg mit tudom en milyen kelmeket megvenni. Ez ilyen noi elmebaj, hogy csak az a jo, ami az esszeru arnak a 10szerese...

2015. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Leszavazhattok engem nem erdekel. A ti lelkiismereteteken szarad
2015. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
En nem szavaztalak le, de a hiszti miatt akkor nyomok en is egy pirosat. A kommented elso reszevel egyet ertek, a masodikkal nem. Azert, mert te esetleg utaltal nekik, ne jatszd most itt az agyad, hogy te vagy a szent szuz maria. Ha meg nem utaltal, akkor fogd be. Mit dirigalsz te bele, hogy ki hova utalja el a penzet?...
2015. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem erzem magam jobbnak senkinel, de nevetseges hogy egyes nok mennyore felssinesek
2015. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Hát baromi nagy felszínesség, hogy a saját pénzéből vesz magának egy olyan ruhát, ami tetszik neki. Tényleg felszínesség.
2015. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!