Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan érhetném el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy a vőlegényem ugyanolyan lelkes legyen az esküvő iránt, mint anno?

Figyelt kérdés
A párommal öt éve vagyunk együtt. Már akkor eljegyzett engem, amikor még csak iskolába jártunk. Már egy fél éve dolgozunk, a szüleimtől nemsokára kapunk közös házat, tehát lassan megteremtődnek a körülmények a házassághoz. Pár éve a testvérével és az anyukájával megromlott a kapcsolatom, mert a családjának nem tetszett, hogy sok időt töltünk együtt. A párom egyértelműen kiállt mellettem, nekem adott igazat, a testvérével azóta sokat is romlott a viszonya. Harmóniában, szeretetben élünk, azonban, ha az esküvőt hozom szóba, akkor már nem olyan lelkes, mint anno, mint, amikor megkérte a kezem. Én a testvérével köszönőviszonyban sem vagyok, így gondolom attól tart, hogy így mi lesz az esküvőn. Nagyon bánt, hogy a testvére anno jól bekavart, és ennek máig ható következményei vannak.

2015. máj. 17. 03:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem csodálom, hogy nem akar nősülni, amikor gyerekfejjel jegyzett el. Akkor még gyerek volt,azt sem tudta, mit csinál. Most már jobban érti, hogy ennek egy életre szóló hatása lesz.Szegény fiú! Hát én sem örülnék, ha így be akarnák kötni a fejem.Házat vesznek stb., csak hogy maradjak. Egy férfinak szabadság kell még fiatal korában, aztán úgy 28-30-35 éves korában jöhet a házasság, ha addig jó pár nőt megismert, van összehasonlítási alapja, szóval nagyon nem helyeslem a fiatalon lehorgonyzó párokat, mert akkor vagy boldogtalanul fogják leélni az életüket, mert nem a szerelmükkel házasodtak össze, vagy pedig jön a válás. A szüleid elég régimódian gondolkodhatnak, azt hiszik, és te is azt hiszed, az az élet netovábbja, hogy valaki férjhez megy minimális érzelemmel. Mert ennek a fiúnak minimálisak lehetnek az érzelmei, csak nem meri mondani.

Az meg, hogy az anyjával és a bátyjával nem vagy jó viszonyban, tovább ront a helyzeten. Hogy képzelsz el így egy jó házasságot, ha a családdal nem vagy jóba?????????????????

2015. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az utolsóhoz: nő voltam, nem férfi, de mégis így látom a dolgokat.
2015. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Elfogadom, hogy így látod, de én nem :) Három éve jegyzett el, tehát nem olyan régen. Én kapom a házat, de a párom kb jobban várja, hogy elköltözzünk, mint én, mert szeretne már egy nyugodt kis helyet magának/nekünk. A testvérének az nem tetszett régen, hogy miután szakított a bátyja a barátnőjével, a párom inkább velem volt, és nem az ő lelkét ápolgatta, nem ment el vele ide-oda. Amikor a tesója szapult engem, akkor a párom az egész családjával szemben kiállt mellettem, a saját fülemmel hallottam, hogy ordibál velük, hogy ne merjenek rám egy rossz szót sem szólni. Nem hiszem, hogy így viselkedik egy olyan férfi, aki nem szerelmes a barátnőjébe. A párom és én is "otthonülősek" voltunk, amikor megismerkedtünk (szomszédok vagyunk), egyikünknek sincs igénye nagy társasági életet élni, hisz soha nem is éltünk, egymás előtt. Tehát mi nem az a bulizós, eljárós fiatal pár vagyunk. A barátom sűrűn felhozza a gyermektervezést, tehát nem az elköteleződéssel van a baj, hanem magával az esküvői cermóniával. Már felmerült bennünk, hogy titokban, ketten megesküszünk, csak nem akarunk csalódást okozni a családunknak. Azt hittem, hogy kapok valamilyen kis női prakikát, ahogy belelkesíthetném az esküvői szertartás iránt, de úgy látom, hogy csak az az egy út van, ha kibékülök a testvérével......
2015. máj. 19. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!