Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mivel érveljek páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érveljek páromnak?

Figyelt kérdés

26 fos eskuvonk lesz!Eddig ugy volt etterembe megyunk ebedelni,ami osszesen(etel,ital)170ezerbol jonne ki.150 ezer a szep kartyarol lenne lehuzva.

Tehat csak 20ezret kellene kp-be kiadni.

Most valami rajott h par oraert sok ez a 170ezer,mert az ettermi kajak azok mind kis adagok es azt akarja h ennyi penzert azert lakjon is jol mindenki,de szerinte az etterembe nem fognak.

Most az jutott eszebe h valakinek fizessunk inabb h meggfozzon es mi vesszuk a hozzavalojkat,igy sokkal olcsobb is lenne es tobb is a kaja.Aztan egy kiberelt terembe lennenk.

Nekem ez nagyon nem szimpatikus,ugy gondolom ezt a kenylemet az eskuvonkon megerdemeljuk h elenk hozzak az etelt es utana nem is kell pakolaszni senkinek,hanem felallunk es kesz.Plana h kartyarol megy majdnem mind.

A masodik egy 2szemelyes tal,tehat 26 ketszemelyes tal lesz,az nem hiszem el h nem eleg,es akkor meg deszert,torta,suti.

Mit mondjak meg neki h ne sajnalja erre ezt a penzt?


2015. máj. 20. 17:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom ti milyen éttermekbe jártok, de egy átlagos magyar étteremben pont hogy pont 2x akkora adagok vannak, mint amit egy átlagember meg tud enni.


Nekem van egy perdöntő javaslatom: menjetek el most a héten egy vacsira a kiszemelt étterembe, előzetes figyelmeztetés nélkül, hogy majd itt lesz az esküvőtök. Tehát anonim. És meglátjátok, mekkora adagot kaptok. Ha a férjed éhes marad, beszéltek azzal, akinél lefoglaltátok a helyet, hogy az adagokon növeljenek x %-ot, természetesen arányos pénzbeli emeléssel együtt. Ennyi.

2015. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Leves, dupla adag főétel, desszert, torta... ja, sanszos hogy mindenki éhen marad... :D
2015. máj. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag éttermek nem Fekete Laci étkeztetésére vannak berendezkedve, de egy átlagember simán jól lakik az adagokkal. Mellesleg nálunk is tízezer forint felett lesz az esküvői menü, csak mi nyolcvanan leszünk. A vőlegényed el van tévedve. Azzal érvelj neki, hogy ez

a) olcsó,

b) ahhoz, hogy valaki főzzön helyszín is kell (ha nem a saját nappaliban akarjátok tartani ami ezer százalék, hogy kicsi lesz) tehát fizethettek valahol a terembérletért,

c) az aki főz ezer százalék, hogy nem fogad el szép kártyát sőt, valószínűleg nem is számlaképes,

d) valószínűleg elég nehéz lesz erre megfelelő embert találni.

2015. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, az ilyen szépkártya félékről amúgy is le kell vásárolni az összeget, mert egy idő után elvész, ha csak gyűjtögeted, nem emlékszem, de úgy rémlik, hogy csak az egészségpénztár nem határidős...


mindenesetre ez tényleg olcsóbb és tényleg egyszer van jóesetben az embernek esküvője, akkor már méltón ünnepeljünk, és ez szerintem méltó, amit te szeretnél :)


én is ezzel érveltem a páromnak, és ezzel így egyetértett

2015. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
mi 30 főre 120 000 ft-ot fizettünk (Velencei-tónál), ebben volt egy fajta leves, valamint bőségtálak, amiben volt rántott hús, cigánypecsenye, rántott sajt és rántott gomba, és 3 féle köret. A végén osztogatni kellett a kaját, mert megmaradt, pedig gyakran tartanak ott esküvőt, és együtt beszéltük át, hogy mennyi adag legyen. Bőven elég volt. 26 kétszemélyes tál az rengeteg, kizártnak tartom, hogy elfogyjon.
2015. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ne azért menjen már, aki vendég, hogy telezabálja magát, - de nem fog éhen maradni senki.

(a fiam keresztelőjét is így csináltuk, tényleg tök jó volt, hogy vége, és akkor barátságosan elbúcsúztunk mindenkitől, semmi pakolászás, rakodás)


Az azért aggasztó, hogy valamit megbeszéltek, aztán mégsem tartaná magát ahhoz.

2015. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A magyar éttermekben inkább az a divat, hogy a vendégbe a desszert már ne nagyon férjen bele, szóval szerintem emiatt nem kell aggódnia, hogy nem laknak jól.
2015. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!