Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi idővel az esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idővel az esküvő előtt érdemes elkezdeni ruhát keresni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 09:49
1 2
 1/16 RRR ***** válasza:
94%

minél előbb

mert akkor van idő a válogatásra,változtatásra és nem kell rohamtempóban csinálni mindent

és

az lesz ami tetszik neked,nem pedig: ez van ,mert nincs más

2015. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jövő áprilisban lesz az esküvő. Akkor ha most elkezdek nézelődni, akkor nem néznek hülyének, hogy miért ilyen korán?
2015. máj. 30. 10:03
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem. érdemes előbb összegyűjteni, hogy egyáltalán milyen szalonok jöhetnek szóba(ár és kínálat szempontjából)

próbálgatni meg azért kell, hogy lásd mi áll jól és ha van egy fazon ami tetszik és jó érzed magad benne, akkor már sokkal egyszerűbb lesz megtalálni az álomruhát.

2015. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 RRR ***** válasza:
91%

nem néznek

meg ők is pénzből élnek,tehát nem hajtanak ,ha pl. különc is lennél a kívánalmaiddal

2015. máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
Bőven ráérsz januárba.
2015. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2015. máj. 30. 10:26
 7/16 anonim ***** válasza:
Még csak az évet tudtuk, semmit se szerveztünk, időpontjaink nem voltak, amikor már jártam 1-2 szalonban, mindenhol felpróbáltam néhány ruhát. Végül 8 hónappal az esküvő előtt vettük meg a ruhát, de még ekkor sem volt meg az esküvő dátuma, csak a hónapot tudtuk, amin aztán később változtattunk.
2015. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Bence_ ***** válasza:
1 év
2015. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ősszel érdemes lenne már nézelődnöd.

Én kb. 7 hónappal előtte béreltem ki a ruhámat.

2015. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én két hónappal az esküvő előtt kezdtem el nézelődni és másfél óra alatt találtam meg A Ruhát. Azóta is be-benéztem szalonokba, de az a kedvencem, amit választottam és azóta sem találok annál szebbet. :)
2015. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!