Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kaptál nagyon gáz/haszontalan/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptál nagyon gáz/haszontalan/igénytelen nászajándékot? Van valami sztorid ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 11:27
 1/10 Buford Tannen ***** válasza:
0%
Ha már ott tartanék...
2015. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem, mert direct szóltunk, hogy nem kérünk ajándékot senkitől, mert nem akartunk senkit terhelni plusz ktg-el.
2015. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ronda kerámia szobrocskát, amikkel anno nagymamám vitrinje volt tele :)

A doboza jobban tetszett, mint ami benne volt :)

2015. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Asszem nagyanyámat nem lehet überelni anno anyámék esküvőjén. Azt tudni kell, hogy sosem volt csóró, jó kis özvegyi nyugdíjat kapott, illetve pénzelték sokan a faluban plusz apa és a nagybátyám is...

erre beállított az esküvőre úgy, hogy semmilyen nászajándékot nem hozott, de azért jókedvűen végigette a lakodalmi menüt, sőt asszem a végén még ő szólt, hogy csomagoltatna otthonra...


ennél még vmi haszontalan dolog is jobb lett volna sztem, mert akkor legalább arra a 2 percre megerőltette volna magát, ameddig kiveszi a szekrényből az ott porosodó mondjuk üvegtálat.

2015. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Kaptunk. Volt olyan kosárka vagy nem is tudom hova besorolni, valami "dísz" csetresz, ami kinézetében, minőségében olyan, amiket az egyeurós boltokban lehet kapni. (félreértés ne essék, nem az áron van a hangsúly, hanem az ízléstelenségen)
2015. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Botrányosan ronda szobrocskát. Elvileg egy várandós anya, amit onnan tudunk hogy belelátni a hasába. A nőnek nincs arca, kb úgy néz ki mint egy dementor, az alak felülete meg leginkább a széklet felületére hasonlít. Zsűrizett szépművészeti alkotás... :/
2015. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok finnyás, de ami nálam kiverte anno a biztosítékot: egy HASZNÁLT konyhai gép, aminek a burkolata tele volt hajszálrepedésekkel, a fáradtságot sem vették, hogy megtisztítsák (rászáradt ételmaradékos volt), és még azt is voltak kedvesek közölni, hogy nekik ez már nem kell, vettek maguknak egy másikat, úgyhogy ezt nekünk adják... Kidobtuk a kukába.
2015. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy teás készletet egy híres festő képével, aranyozott széllel, és a csészékbe alig fér tea. Nem szeretjük az ilyen antiknak kinéző dolgokat, a haszontalan, helyfoglaló tárgyakat meg végképp nem, de ez ajándék volt, és sokat kereste az, akitől kaptuk, ráadásul nagy szeretettel adta. Beraktam a szekrénybe, hogy ne valahol szabad levegőn fogja a port. Aztán elővettem, hogy mégiscsak ki legyen próbálva, ha kérdezi, hogy használjuk-e, és azóta imádom!:D Olyan jól van kialakítva a füle, meg valahogy nagyon jó feelingje van az egésznek, és nagyon lehet élvezni belőle a teázást. Nagy teásak vagyunk a férjemmel, de nem gondoltam, hogy a csészével is lehet még fokozni az élményt:D Nem győztem megköszönni, a mai napig rendszeresen használom.
2015. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nagyon cuki! :)
2015. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem velem esett meg, a kolléganőmmel. Kaptak egy borítékot, azt hitték, hogy pénz van benne. Nem az volt, volt benne egy darab babazokni. Azt hitték abban van valami. De nem, az volt az ajándék. Egy darab babazokni.
2015. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!