Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párommal már tavaly december...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csilla2207 kérdése:

A párommal már tavaly decemberben eljegyeztük egymást. Úgy volt hogy az esküvő jövőre lesz, de meggondoltuk magunkat és szeretnénk, már most Szeptemberben megtartani. A vendégeknek vajon ez mennyire lenne gond? Vagy maradjunk inkább a jövő Májusnál?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 21:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nagyon közel van ez a szeptember, még ha a vendéglátás részét haveri alapon le is tudod zsírozni, más is fontos. Két tanús esküvőt mondjuk bármikor tarthatsz, de gondolom, nem az a cél. Nekem volt olyan, hogy egy unokatesóm esküvőjére azért nem tudtam elmenni, csak a templomi szertartásra, mert nem tudtak nélkülözni a munkahelyen, én meg nem akartam hullafáradtan beesni.
2015. jún. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Június van, az esküvőre hívást már el szokták kezdeni ilyenkor szeptemberi esküvőnél, vagy korábban. Én nem látom a dolgot annyira tragikusan, mint több ide író, végül is csak 1 hétvégéről van szó, nem egy hétről, hogy a munkahelyen ne lehessen megoldani. És ahogy itt oly sokszor hangoztatni szokták, az ember akkor tartson lagzit, ha megvan rá a pénz, ne a vendégektől várja a lóvét, szóval ha a pénz megvan, hajrá, a vendégek majd hozzák magukat. Szeptemberre szerintem nem biztos, hogy lesz normális hely, de próba cseresznye, hátha, szoktak lemondani is időpontokat.
2015. jún. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az én unokatesómék, amin nem tudtam ott lenni, csak a templomin, augusztus 20-án tartották úgy, hogy másnap munkanap volt. Nekem ez gondot okozott.
2015. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Tavaly májusi esküvőnket januárban kezdtük szervezni.

Február végére minden le volt foglalva, március közepére kiosztottuk a meghívót. Szóval március-áprilisban "semmi" teendőnk nem volt. Meg lehet oldani :)


Egyik kollégám szerint minél korábban kezdesz hozzá a szervezéshez, annál többe fog a végén kerülni :D

2015. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Lencsibaba0121 válasza:
52%
Mi 4 hónap alatt szerveztük meg az esküvőnket és senkinek nem volt gond. Aki akar almegy, aki nem, az úgyis talál kifogást.
2015. jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Aki akar almegy, aki nem, az úgyis talál kifogást."


Na, ez nagy igazság!

2015. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
"Aki akar almegy, aki nem, az úgyis talál kifogást." - Megfordítom, aki azt szeretné, hogy ott tudjak lenni, az úgy szervez, aki nem, az úgyis úgy intézi. Volt, aki kevéssel a nagy nap előtt szólt, nem vagyunk jóban, de rokon. Apám és öcsém elmentek illemből, meg ők el tudtak menni. Nekem már azelőtt több hete leszervezett programom volt, hogy szóltak.
2015. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!