Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vicces, frappáns ötletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces, frappáns ötletek lánykérésre?

Figyelt kérdés

Fel fogom tenni nyaralásunk alatt a nagy kérdést a páromnak. Gyűrű megvan, helyszín(ek) adva. A terv, hogy megkérek egy turistát, hogy fotózzon le minket amikor valami szebb helyen járunk és odasúgom neki, hogy BÁRMI történik is, fotózzon, mint az őrült...és akkor odamegyek a fotó kedvéért a barátnőm mellé és váratlanul előkapom a gyűrűt. Így egyrészt, valószínű abban a pillanatban ő sem fog rá számítani és másrészt slusszpoénnak meg lesz örökítve a pillanat is.

Ez nem az én ötletem volt, egyik ismerősöm mesélte és szerintem elég jó, de kíváncsi lennék tudtok-e Ti is hasonlóan frappáns, kevésbé sablonos ötleteket?

Köszönöm előre is!



2015. jún. 30. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mivel megkéred, valszeg ismered, olyan legyen ami neki tetszene

ha kiad attól hogy egy templom előtt 100 turista előtt kéred meg, akkor ne tedd

2015. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon aranyos :) Én örülnék ilyesmi lánykérésnek majd. De te ismered a barátnőd, ha visszahúzódóbb, nem szereti, ha sokan nézik, lehet, hogy nem örülne ilyen nyilvánosságnak és inkább egy olyan lánykérést értékelne jobban, amikor csak ketten vagytok.

20/L

2015. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért értelmezitek mindketten így a kérdésem? Lehet valamit rosszul fogalmaztam meg...egyáltalán nem visszahúzódó, nincs "baj" a tervemmel, csak érdekelne még pár ötlet, hátha olvasok jobbat.
2015. jún. 30. 12:58
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

talán mert ezt nem írtad oda azért

mi most honnan tudjuk hogy a te csajodnak mi jönne be?

nekem nem tetszene. most ezzel közelebb vagy?

2015. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
...és naaaaagyon sok mindent nem írtam még oda. Ha nem írom oda, hogy nem allergiás a lószőrre, akkor lóháton lánykérős tippeket sem adtok? Micsoda acéllogika. :)
2015. jún. 30. 13:24
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

fú de értelmes vagy

megfogta veled a főnyereményt a csajszi


am who cares?! :D

2015. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy az én barátnőmre személyre szabottan adjatok ötleteket, hanem hogy ha van valakinek hasonlóan frappáns ötlete, akkor arra kíváncsi lennék. Nyilván az már az én feladatom, hogy eldöntsem, hogy az illene-e a kettőnk kapcsolatába vagy sem, de látom egy baromi egyszerű kérdést is sikerül baromi bonyolultan értelmezni.
2015. jún. 30. 13:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki a gyűrűt, mondd el, hogy szeretnéd feleségül venni, DE csak ha kiállja a próbát: ekkor bedobod a tengerbe a gyűrűt, és megmondod neki, hogyha megtalálja, akkor kiállta a próbát, és méltó rá, hogy feleségül vedd.
2015. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Ezzel a lóháton lánykéréssel engem már megnyertél magadnak. :D


Szerintem hangulatos, amit kitaláltál, esetleg ami még eszembe jutott, lehet titokban szervezkedni. Pl. léggömböt árulnak, vagy virágárus lányka ha jár felétek "véletlenül", akkor venni neki spontán ajándékba, és akkor a gyűrű belekötve a csokorba, vagy rá a lufi szárára... és akkor "magától" találja meg, mielőtt felteszed a kérdést, nagyobb a meglepi. Persze kérdés, hova mentek nyaralni, mert külföldön ezt nyilván nem olyan egyszerű leszervezni, nem látod előre, milyen lehetőségek adódnak.


Sokaknak snassz lehet, de szerintem tök romantikus az is, ha sétáltok valamerre, és elő van készítve a helyszín. Pl. a múltkor a Pesten a dunai rakpartra írta ki valaki a lánykérést, csak egy bizonyos úton arra sétálva volt látható a felirat... Alatta meg ki volt téve egy piknikszőnyeg kosárral, gondolom valaki őrizte, míg odaért a célszemély, de ezt messziről nem láttuk. :)

Bár ez már függ a te személyiségedtől is, mi az, ami romantikus, és mi az ami "neked" már túl nyálas.

2015. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Az eljegyzés szerintem egy döntés a másik mellett, amihez fölösleges mindenféle körítés, meg frappáns ötlet. Elõbb inkább beszélni kéne a másikkal az õ terveirõl, gondolatairól, és nem showmüsort kreálni letérdeléssel, meg fotózkodással.
2015. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!