Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vicces, frappáns ötletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces, frappáns ötletek lánykérésre?

Figyelt kérdés

Fel fogom tenni nyaralásunk alatt a nagy kérdést a páromnak. Gyűrű megvan, helyszín(ek) adva. A terv, hogy megkérek egy turistát, hogy fotózzon le minket amikor valami szebb helyen járunk és odasúgom neki, hogy BÁRMI történik is, fotózzon, mint az őrült...és akkor odamegyek a fotó kedvéért a barátnőm mellé és váratlanul előkapom a gyűrűt. Így egyrészt, valószínű abban a pillanatban ő sem fog rá számítani és másrészt slusszpoénnak meg lesz örökítve a pillanat is.

Ez nem az én ötletem volt, egyik ismerősöm mesélte és szerintem elég jó, de kíváncsi lennék tudtok-e Ti is hasonlóan frappáns, kevésbé sablonos ötleteket?

Köszönöm előre is!



2015. jún. 30. 12:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, ment a zöld kéz!

Utolsónak:

5 éve vagyunk együtt, gondolod, hogy ez ilyen légből kapott gondolat és nincs átbeszélve már 1000x? Egyszerűen nem hiszem el, hogy egyesek mennyi hülyeséget belelátnak egy szimpla kérdésbe, őrület.

2015. júl. 1. 11:12
 12/12 anonim ***** válasza:
Én biztos elsírnám magam, ha eljegyeznének, legyen az bármilyen :D Én minden megoldásnak örülnék :) Bár a sírós téma miatt inkább annak örülnék, ha kettesben lennénk :D De nyilván ez nem kikötés, bárminek örülnék :) Nem tudom milyen helyszínen fogtok nyaralni (bár én most jelenleg külföldet mondom, tehát ahol van élet és nem kihalt minden), de ha külföldön és én lennék fiú és még anyagilag meg is tehetném, tuti bevinném valami delfináriumba vagy oda, ahol vannak delfinek és megbeszélném az "idomárral", hogy mit szeretnék. Biztos egy "kis plusz pénzért" megcsinálnák és valahogy összelehetne ezt hozni :) Na én pl. egy ilyentől elájulnék :D Mondjuk a Te ötletedbe nem tudom mi a vicces és a frappáns, szerintem valami jobbat kellene kitalálni :D Én szétnéznék, hogy a környéken éppen milyen fesztiválok vagy műsorok lennének és kinéznék egy olyan helyet, ahol másokat bevonva meglepetést tudnék szervezni és más embereket bevonni ebbe. Pl. tengerparti étterem, terasz és Ti éppen vacsiztok és jön a pincér tortával, meg kitalálsz még meglepetéseket :) Ehhez ugye kell egy kis nyelvtudás meg merészség, szervezőkészség, mert valakinek fotóznia is kell, ezeket mind kivitelezheted, ha van pénzed :D Ha nincs ilyenekre keret, akkor is lehet szervezkedni, nem muszáj magadba lebonyolítanod ezt. Sokféle megoldás van, kicsit gondolkozni kell rajta, hogy ne szimpla letérdelek elé egy turista meg fényképez... ha kicsit színesebbé akarod tenni, akkor legyél kreatív :) Nem tudom ez miért nagy szám, amit leírtál, azt hittem jobbat fogsz írni :D Nekem egy egyszerű lánykérés is boldogságot okozna, de ha Te jobbat akarsz, akkor ne ilyen slamposat találj ki, hanem akkor már gondolkodj is a dolgokon :) Hajón is megkérheted a kezét és be lennének avatva emberek. Vagy ha tengerparton lesztek, akkor én a helyedbe keresnék egy eldugott helyet, ahol senki nem zavarna, vinnék bort, gyertyákat. Esetleg ha nagyon nem lehet hova leülni vagy akár nem tudnátok hol enni, akkor kölcsönkérnék székeket és asztalt (természetesen ezért is fizetni kell). De manapság ha előre fel akarsz készülni, akkor Magyarországon is lehet venni összecsukhatós asztalt székekkel. És ide hozol bort, gyertyákat, rózsát, szirmokat körbedobálod. Aztán mondod neki, hogy szeretnél menni piknikezni és ott várna benneteket a romantikus hangulatú hely. Nyilván ezt nem szeles időben és nem holt sötétben kell megejteni :D Van 1000 féle megoldás :D
2015. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!