Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül a menyasszonyi csokor?

Figyelt kérdés
csak rózsákat szeretnék bele és valami kicsike csokor lenne. Árakat nem találok egyik virágos honlapján se
2015. júl. 6. 10:03
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Bizony, hiaba teped a szadat, mert a vegeredmenyt en latom es nem te... :) es barmennyire szeretned bizonygatni, hogy ami otthon keszul, az szr, ami meg boltban, az jo, mert elottem mondjuk itt van az elo pelda, hogy a hozza erto ember ugyan azt legyartja. Szerinted a bolti ruhakat ki, vagy mi varrja? Jaj, de nem ertem, miert magyarazok en neked, hiszen betokelted magadnak, hogy itt most egy kutya szajabol kirangatott kapcarol beszelunk... Te gazdagabb vagy a velemenyeddel, en meg gazdagabb vagyok egy perfekt mellennyel, meg cirka 20ezerrel.

Anyam meg a varrodaban oltonyoktol kezdve telikabatig mindent varrt. Melleny szabasmintat netrol 80ezret le lehet tolteni. Ugyan azoket, amiket a boltban megveszel.

Mellesleg menyasszonyi ruhat ennyi erovel csak jelmeztervezo lenne kepes csinalni, megis megvarrja egy mezei varrono... Azert a varronokrol se gondoljuk mar azt, hogy ket teglalap alaku anyagot tudnak csak osszevarrni, meg gumi bele es kesz a szoknya!

Csokor ara: jol van, fejet hajtok elotted, legyen jogos a 12ezer. En akkor is keresni fogok valami megoldast arra, hogy olyanom legyen, ami szep, de nem kerul ennyibe. Ha nem nez ki 12 ezresnek, akkor nem nez ki annak. De nincs az az isten, hogy ennyi penzt kidobjak egy elrohado viragcsokorra.

...na, en tovabb nem vitatkozom, lehet innentol duhongonek hasznalni a kerdesemet, de amugy tanacsolom, hogy inkabb lepj te is tovabb ezen.

2015. júl. 8. 18:23
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

sajna valóban egyből minden drágább lesz...


ami nekem volt:

1 menyasszonyi csokor, kb 25 szál kála

1 vőlegény kitűző kálából

2 szülőköszöntő csokor rózsából

10 koszorúslánycsokor rózsából és gerberából

15 kitűző rózsából

1 asztaldísz a szertartásra (liliom)

1 autódísz (rózsa)

1 főasztaldísz (kála és flamingó)

20 asztaldísz rózsából


Ezért fizettem ANYAGÁRON 30.000ft-ot egy baranyai kisfaluban, mert anyósom virágboltban dolgozik. Rendesen ezért kb 50.000ft-ot kértek volna el, max 60at. És gyönyörű virágok voltak, még 3 nap múlva is szépek...

2015. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Mellesleg menyasszonyi ruhat ennyi erovel csak jelmeztervezo lenne kepes csinalni, megis megvarrja egy mezei varrono... Azert a varronokrol se gondoljuk mar azt, hogy ket teglalap alaku anyagot tudnak csak osszevarrni, meg gumi bele es kesz a szoknya! "


Na most bizonyítottad be mennyire buta vagy.


Mostmár csakazértis, a szoknya ÍGY készül:

[link]


Ez most csak egy példa volt, de manapság is pont ugyanígy készül, annyi a különbség, hogy a méreteidet profi helyen gépi tervezőprogramba viszik be és az alapján gyártják le a személyre szabott mintát. Egy tisztességes varrónő pedig mindezt kézzel! kidolgozza, minden egyes fent látott pontot a te méretedhez igazítva szerkeszt meg).


Szóval el tudom képzelni, milyen az a ruha, ha a szoknya két kockából áll ráadásul belehúzott gumival :/


És jelmeztervezők sem szoktak menyasszonyi ruhát varrni.

2015. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
77%
utolsó, ezzel próbálkozz meg még egyszer...
2015. júl. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
70% te hol élsz? nem láttál még ennél egyszerűbb szoknyát? Ne a nagyanyád szekrényéből öltözködj, hanem nézz szét a boltokban és készülj fel a hatalmas meglepetésre, hogy manapság milyen szoknyákat is gyártanak. Mondjuk sétálj be egy H&M-be, aztán goldold újra az okoskodásodat.
2015. júl. 20. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!