Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lenne menyecskeruhának az alábbi ruha?

Figyelt kérdés

[link]


Nem innen rendelném meg nyilván, hanem megvarratnám. A hátdekoltázst valamivel kisebbre venném, de nem sokkal. Nem is arra lennék kíváncsi, a ti ízléseteknek megfelelő-e, felvennétek-e, hanem ha ezt látnátok egy friss feleségen a lagzin, mit gondolnátok? A klasszikus, magyaros ruhák nem tetszenek, és rövidet sem szeretnék, ha esetleg valakiben felmerül, miért ilyesmire esett a választásom. :)


2015. júl. 6. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok.. Neked a magyaros ruhák nem tetszenek, nekem meg ez nem tetszik.

Szerintem legyen mindenki olyanban, amiben jól érzi magát. :))

2015. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Úgy is mindenki a tejcsárdáidat fogja nézni nem a ruhát.
2015. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ebből nincsenek kint a tejcsárdák :)
2015. júl. 6. 14:03
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
A modellen szép, de akárkin nem áll jól. Ha neked tetszik, és jól állna, akkor hajrá, olyat vegyél fel, amiben jól érzed magad. Én már sokféle megoldást láttam, a rockabily stílustól az estélyiig.
2015. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%

Semmiképp sem vennék túl rövidet, de ezt azért pl. túlzásnak érezném.


A ruhacserének szimbolikus jelentősége van.

A fehér a szűz, ártatlan, "fennkölt" teremtés

A vörösbe öltözött már a beavatott, boldog ara.


Az általad linkelt ruha inkább dívás és "fennkölt", "érinthetetlen" nem "asszonynak való".

Ha már a szimbolikát betartod, akkor tartsd be jól :)

2015. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%

na.. szóval ha fehér lenne, akkor, szabása miatt menyasszonyi ruha is lehetne- épp ezért nem való menyecskeruhának.


A menyecskeruha játékosabb "szexibb" és urambocsá, "közönségesebb" is. Elvégre azzal épp azt ünneplitek, hogy a nász elhált (hagyomány szerint a ruhacserekor történt ez meg). Ártatlan éteri teremtésből, kikapós földi asszony lett az ara.

2015. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Az az igazság, nem nagyon vagyok tisztában a hagyományokkal, nem igazán követnem, nem tudom, minek mi a miértje. Annyit tudtam, hogy éjfélkor a menyasszony átöltözik a menyecskeruhába, aztán köszöntik az új asszonyt, de nem tudtam, hogy szexinek kell lennie, igazság szerint a magyaros menyecskeruhák sem azok. :) Ez is tetszik még, esetleg jobban megfelelne a célnak? [link]


Mondjuk szabása alapján ez is lehetne menyecskeruha, bár nagyjából mindegyik, ami nem koktélruha (azt nem szeretnék) :D Mondjuk a dekoltázsrészét biztosan nem ilyenre csináltatnám, inkább pánt nélkül viselném szívesen. Bár ebben meg táncolni nem lehetne :D Jajj, fogalmam sincs, mi legyen.

2015. júl. 6. 15:13
 8/19 A kérdező kommentje:
*Szabása alapján mindegyik lehetne menyasszonyi ruha, bocsánat. :) Illetve elnézést a sok mondjukért és bárért haha, ideges vagyok picit :D
2015. júl. 6. 15:14
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A te esküvőd lesz, azt veszel fel, amit akarsz, egyébként nem is mindenki tartja ezeket a hagyományokat, van, aki átöltözik, van, aki nem.
2015. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem:


Egyik ruha sem menyecskeruhának való szerintem. Hogy fogsz ilyenekben táncolni? Vagy nem akarsz táncolni? Menyecske ruhának inkább könnyedebb ruha való. Ilyen általad linkelt ruhában (valaki írta előttem, hogy dívás) szerintem is inkább szoprán-dívák énekelnek modern áriákat nagyzenekarral.


Szóval szerintem, ha nem magyaros, akkor:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha hosszú, akkor max szinte földig érő, hogy ne lépj rá:

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!