Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lenne menyecskeruhának az alábbi ruha?

Figyelt kérdés

[link]


Nem innen rendelném meg nyilván, hanem megvarratnám. A hátdekoltázst valamivel kisebbre venném, de nem sokkal. Nem is arra lennék kíváncsi, a ti ízléseteknek megfelelő-e, felvennétek-e, hanem ha ezt látnátok egy friss feleségen a lagzin, mit gondolnátok? A klasszikus, magyaros ruhák nem tetszenek, és rövidet sem szeretnék, ha esetleg valakiben felmerül, miért ilyesmire esett a választásom. :)


2015. júl. 6. 13:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egyik ruha sem az én stílusom :( Nem szeretem a fényes anyagot, a más színű berakásokat, köveket, bármit, ami csillog, a nyakba akasztós felsőrészt, illetve az esküvő, a dekor, a menyasszonyi ruha is teljesen más stílusú lesz, mint ezek a ruhák. Nem igazán szeretem a rövid, térdig érő ruhákat, de a tánc miatt talán tényleg olyat kellene választanom. :( Köszönöm a segítséget!
2015. júl. 6. 18:26
 12/19 anonim ***** válasza:
37%

Utolsó: nem mindenki táncol, és ha igen, klasszikusat lehet hosszúban is. Nem feltétlen kell a csárdást járni :)


Az 1. linkelt ruha szép lenne, de nekem kicsit sok. Azért, mert az eleje is karcsúsított-kivágott, és a hátulja is díszetett, kivágott. Általában ennek csak az egyike ízléses, a kettő egyszerre nem nagyon. Tehát csak egy valamit mutass, ne mindenedet egyszerre.


A 2. ruha szörnyen feszülős és a necc berakás sem tetszik.


Ha az elsőt vennéd fel azt gondolnám, nem tudod, hol a határ villantás terén, a másodiknál pedig hogy közönséges vagy.

2015. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ez helytálló lenne? (rövid is, szexi is, piros is, lehet benne táncolni is :D)


[link]

Mondjuk az alját szintén nem ilyen fényes anyagból varratnám.

2015. júl. 6. 18:38
 14/19 anonim ***** válasza:
16%
Nekem nem a világom, de a hosszú földönhúzósoknál mindenképp jobb. Olyan anyagból lesz, amiből akarod, most hogy fényes, nem fényes, köves, nem köves egy képen egy ruha, az mindegy, mert azt kérsz rá, amit akarsz.
2015. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%

hát én ezt a hagyományt pont fordítva ismertem :

a menyasszonyi a ruha a "szexi" és az újasszony ruha már szolidabb, hiszen már nem "eladó a menyasszony" :D

de, nem tartam annyira ezeket a hagyományokat

ami pedig a ruhát illeti amit utoljára linkeltél valami ízléstelenül borzalmas, szerintem ezek jobban illenének oda:

[link]


[link]


[link]


[link]


és a személyes kedvencem :

[link]


Sok boldogságot! :)

2015. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Igazság szerint képen így tényleg ízléstelen, szerintem pocsék lehet az anyaga is, és felesleges rá az a sok csipke. Ezeken mind finomíttatnék, más alakban csipkéztetném, ilyesmik. Viszont maga a fazonja tetszik, ami nagy szó, nem pártolom a rövid ruhákat, ezt írtam is, azért kerestem először hosszút.
2015. júl. 7. 01:53
 17/19 anonim ***** válasza:
70%
nekem tetszik amit elsőnek linkeltél is, és mivel varratod, az alját csinálhatod úgy is, hogy nem ilyen hosszú legyen! :) sok boldogságot
2015. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. júl. 7. 13:27
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit megkésve írok, de nekem is az általad elsőnek linkelt ruha jön be, szerintem nagyon szép. :) Viszont a tánc miatt esetleg csináltathatnád rövidebbre is, hiszen mint az utolsó is megjegyezte, úgyis varratod, szóval olyan lesz, amilyet te akarsz.
2015. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!