Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Külföldön fogunk kettesben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön fogunk kettesben összeházasodni jövőre. Ettől függetlenül lánybúcsúm lehet?

Figyelt kérdés
A vőlegényem azt mondja, hogy szerinte ez bunkóság, hiszen az esküvőre nem hívom meg a barátnőimet, így nem is várhatom el, hogy lánybúcsút szervezzenek nekem. De én szeretném ha lenne egy utolsó csajbulim még az esküvő előtt.
2015. aug. 24. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha beszélsz erről a barátnőidnek, simán megértik, hogy kettesben akarjátok az esküvőt, de attól lehet lánybúcsúd.
2015. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Felénk tényleg udvariatlanságnak számít az ilyesmi, én sem tudtam, de nagyon sok helyről hallottam.

De szerintem ha mindenki benne van és szeretnél, nyugodtan tarthatsz egy csajos bulit az esküvő előtt.

2015. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán fain csaj akarsz lenni, akkor meghívod külföldre magatokhoz a barátnőidet, és csaptok egy orbitális partyt. Vagy itthon fogtok élni és csak az esküvő lesz külföldön?
2015. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne lánybúcsúd legyen, hanem csapj egy csajos estét. Nem biztos amúgy, h mindenki megértené, biztos akadna olyan a társaságban aki zokon venné, megsértődne, azt mutatná, hogy megérti de közben duzzogna, hogy milyen vagy már... Szóval lehet érdemesebb volna egy sima "csajos estét" tartani. Abból biztosan nincs sértődés és te is ugyanúgy jól tudnád érezni magad.
2015. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itthon élünk, csak házasodni megyünk ki ketten így a nászút is le lesz tudva.
2015. aug. 24. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak szervezz te simán egy bulit. :)
2015. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb választás egy sima buli ilyen esetben, hiszen az esküvőn nem lehetnek ott.
2015. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Háááát... lánybúcsút szerveztetni velük tényleg irdatlan nagy taplóság lenne. Ha te szervezel egy laza bulit, amibe nem kell befizetniük semmit, az sztem teljesen rendben van.
2015. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!