Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megengedett fekete ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedett fekete ruha esküvőre. Milyen kiegészítővel dobjam fel?

Figyelt kérdés

Lesz egy lakodalom,amire hivatalos vagyok. Sajnos csak két alkalmi ruhám van, az egyik bár barack színű, nagyon nagy rám (-15 kg fogyás miatt), a másik meg fekete peplumos.


A menyasszony és a vőlegény,sőt a szüleik se tudnak olyanról,hogy tiltott a fekete szín. Így fel merem venni. Csak tanácstalan vagyok kiegészítők ügyében - milyen szín passzol hozzá?


A piros pl egész jó, de nem túl kihívó a feketével egy esküvőre?


Ti mit gondoltok?


2015. aug. 26. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Feketéhez? Kb bármi...
2015. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

feketéhez bármi megy :) de szerintem azt mindenképp döntsd el, hogy mit akarsz hangsúlyozni, a nyakláncot, karkötőt stb

a piros nem lenne rossz, bár ha van valami más színű szép kiegészítőd akkor szerintem más lehet jobb lenne, meg ha esetleg van hasonló színű cipőd vagy kis táskád akkor az úgy szépen mutat :)

2015. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Feketéhez tényleg bármit lehet párosítani, szóval most csak arra kéne figyelned, hogy a kiegészítő(k) stílusban is passzoljanak a ruhádhoz.
2015. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármi jó. A piros kézenfekvő, de lehet hozzá királykéket, türkiz, pink, lila, nap-sárga, stb.

A lényeg, hogy intenzív szín legyen.

2015. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ÉN kéket vagy zöldet választanék, a piros tényleg túl kihívó, szerintem.
2015. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!