Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fekete ruha esküvőre vendégkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete ruha esküvőre vendégként illetlen?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kis helyes fekete strasszis kisestélyim, azt gondoltam felvenni egy esküvőre szombaton. Van egyéb alkalmi ruhám is, csak szeretem őket váltogatni, hiszen azért van, hogy hordjam. De valahol azt olvastam, hogy esküvőre nem illik feketében megjelenni.


Most én értem, hogy a menyasszony valószínűleg nem az én ruhámmal lesz elfoglalva, de relatíve kis létszámú lesz maga a lagzi, és a párom főnökének az esküvőjéről van szó, nem szeretném még akár véletlenül sem megsérteni a menyasszonyt.


Ezért kérdezem, még elfogadható egy elegáns, egyáltalán nem gyászos hatású, de fekete ruha egy esküvőre? Előre is köszönöm! :)


2015. máj. 14. 17:05
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*strasszos, elnézést a félreírásért.
2015. máj. 14. 17:06
 2/29 anonim ***** válasza:
26%
Nők nem igazán szoktak feketét felvenni. Inkább a férfiak szokás a fekete öltöny. Elvégre ők gyászolják férfi társuk szabadságát. :)
2015. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
12%
Temetésre jó ,esküvőre fehér illik a szabadságot jelképezi
2015. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

vendégként fehéret egy esküvőre biztos nem veszek fel :D


de ezt is írtam, hogy nem gyászos egyáltalán, elegáns kisestélyi, csillogó kövecskékkel, térdig érő, meg minden. még így se vehetem fel? :(

2015. máj. 14. 17:13
 5/29 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem nyugodtan :) igy nem vonod el a figyelmet a menyasszonyrol :)

18/L

2015. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
64%
Válassz hozzá színes kiegészítőket, szerintem szép leszel úgy.
2015. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
7%
hát.. még mindig jobb mintha fehérben mennél temetésre :D
2015. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
58%
En bizom benne, hogy az en eskuvomre senki nem jon feketeben. Augusztusban lesz a lagzim, szoval ezt a velemenyt ugy alkotom, hogy aktualis nalam a dolog. Ettol fuggetlenul senkit nem fogok haza zavarni atoltozni, csak az lesz a velemenyem, hogy ezt eleg lett volna majd a temetesemre felvenni. Szexi, vagy nem szexy, gyaszos, vagy nem gyaszos, tok mindegy, feketet akkor se akarok latni. Eleg fekete lesz az eskuvon a ferfi vendegek oltonyen, a lanyok inkabb szinesitsek a tarsasagot.
2015. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
61%
Nyugodtan vedd fel,azt mondják fehérbe nem illik menni.
2015. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, nem arról van szó, hogy elvonod a figyelmet vagy gyászosnak hat (a fekete szerintem elegáns, nem gyászos), hanem egyszerűen nem illik.


A kedvenc színem a fekete, 80%-ban csak fekete ruháim vannak. Esküvőre mégsem mennék tiszta fekete ruhában. Nagyon elütne a többitől, és pont ezért lenne feltűnően bunkóság.


Maximum nagy, színes kiegészítőkkel vállalnám be, pl. egy vastag színes karkötő, nyaklánc, színes magassarkúval, stb., de feltételezem, hogy ez egy eleve strasszos ruhához viszont egyáltalán nem illik.

2015. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!