Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nehéz elhinni, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz elhinni, hogy valaki csak szimplán azért akar házasságot kötni, mert úgy érzi megtalálta az igazit?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a vőlegényemmel és jövőre tervezzük az esküvőt. Pár hete kérte meg a kezem, én azonnal igent mondtam. Most pedig azt hallom vissza, hogy lehet terhes vagyok, ezért akarunk gyorsan (8 hónap múlva) összeházasodni. :)


Miért nehéz elhinni, hogy vannak még erős kapcsolatok emberek között. Hogy nem érezzük szükségét több év próbaházasságnak. Mi egyszerűen így látjuk jónak, mindenki csinálja úgy, ahogy ő jónak látja, nem? A felelősség a miénk. Egyébként már nem vagyunk gyerekek, harminc körül vagyunk.


2015. aug. 31. 12:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

Értem, hogy nem vagy híve a próbaházasságnak, de azért remélem laktok együtt pár hónapot, mielőtt kifizetitek az esküvőt.


Egyébként az emberek szeretnek mindenbe beleszólni, abba is, amihez semmi közük. És ez majd akkor fog tetőzni, amikor gyereketek is lesz.

2015. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Természetesen lakunk is együtt.
2015. szept. 1. 12:07
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Aki ilyen, az csak irigy. Vagy annyira hülye, hogy nem fogja fel, minden ember, és minden kapcsolat màs. És vannak olyan pàrok, akiknek nincs szüksége évekre, se màsra ahhoz, hogy tudjàk: összetartoznak. Aki a babàra fogja az esküvőt, az talàn abból indul ki, hogy őt azért vették el, vagy irigy, mert még azért se vették el:)
2015. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Nem kell senki véleményével foglalkozni. Ti érzitek h összetartoztok nem pedig más. Mi 2013.júniusában jöttünk össze és tavaly 2014 februárjában megkérte a kezem és idén júliusban házasodtunk. És már úgy volt az esküvő h közben már 19 hetes terhes voltam. Sokan úgy hiszik h a baba miatt házasodtunk de nem igaz eleve összeakartunk hazasodni de a baba úgy döntött h jönni akar. Sose fogjuk megbánni h ilyen korán volt esküvő és baba szeretjük egymást.
2015. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!