Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A szeptember közepe még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeptember közepe még főszezonnak számít?

Figyelt kérdés

Sok helyen írják, hogy szezonon kívül olcsóbban ki lehet hozni egy esküvőt. Mi szeptemberi esküvőt szeretnénk, konkrétan szeptember közepén.

Azt olvastam szeptemberig tart a főszezon, és nem egyértelmű, hogy ebbe még a szeptember is beletartozik vagy az már nem.


2015. szept. 29. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember még főszezon, sőt, még október is.

Amúgy nem olcsóbb főzenonon kívül, vagy csak nagyon kicsivel....

A kaja-pia ugyanannyi, és az a legnagyobb tétel. A ruhára sem adnak kedvezményt. Esetleg a szolgáltatók (fotós, videós, vőfély, zenekar stb.) szoktak valamennyi kedvezményt adni olyan időszakban, amikor nincs más munkájuk, de ez sem feltétlenül igaz. Nekem téli esküvőm volt, és az meg báli szezon, tehát a zenészeknek az is szezonnak számít.

2015. szept. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szolgáltatója válogatja, nálam pl. a téli esküvők 10% kedvezménnyel indulnak, mert baromira szeretnék egy havas esküvői sorozatot, de, ahogyan előttem is írják a többség nem ad kedvezményt vagy csak a nagyon kieső hónapokra (novembertől márciusig mondjuk).
2015. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk márciusban volt, szerintem ez eléggé szezonon kívüli, de semmi nem volt olcsóbb. Az egyetlen különbség az volt, hogy pl. a zenészünk, vőfélyünk más másfél két évvel előre be volt táblázva a szezonra, a zenész ősszel és télen a bálokra is, mi meg 7 hónappal az egész előtt több mint két hetet variálhattunk, hogy melyik márciusi hétvégét akarjuk, mert az még szabad volt. Aztán az anyakönyvvezetőnél se kellett senkit letaposni, hogy percre pontosan a megfelelő időpont legyen, mert rajtunk kívül csak egy pár volt a 150 ezres városban (+ vonzáskörzet, mert nagyon szép a városháza) aki aznap házasodott, a templomban meg senki más. Helyszínből is lazán tudtunk válogatni, a ruhára se kellett rápörögni, hogy gyorsan döntsek, mert a végén még más lefoglalja arra a napra. Cukrászt két héttel előtte döntöttem el melyik legyen és bőven ráértek a tortára stb. Szóval ennyiből volt könnyebb, hogy lazábban lehetett szervezni, de semmi sem volt olcsóbb.
2015. okt. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeptember még szezon. Nekünk októberi volt, az árak még akkor is főszezoniak, viszont a rózsa majdnem 2x annyi volt, mert ősszel már drágább volt az a fajta 200fttal a nagykerben is. December-február körül viszont olcsóbb sok helyen.
2015. okt. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!