Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek mennyibe került az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyibe került az esküvői dekoráció?

Figyelt kérdés

Csokor, helyszín, templom, autó stb. Nagyon örülnék, ha tételesen leírnátok és azt is, hogy melyik évben volt.

Kértem mostanában pár ajánlatot és mind 200 ezer körül van, amit sokallok. Azt szeretném megtudni, hogy reális ár ez? Budapesten vannak ezek a dekoratőrök egyébként. Szép dekorációt szeretnék, persze semmi túlzás nem kell, de mi kisebb összegre gondoltunk.



2015. szept. 30. 13:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Innen volt a virág: [link]
2015. okt. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy az összes virágosnak írtam, hogy 25 fős rendezvény. Ennek ellenére kaptam ilyen árajánlatot.


Köszönöm a linket!

2015. okt. 2. 08:38
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Anyósom virágos, így én a beszerzési árakat tudom leírni neked (ezzel össze tudod hasonlítani, hogy mennyibe kerül kb a virág, és mi a hasznuk)

Mi összesen 30.000ft-ot fizettünk 2012-ben Baranyában.

Ami ebben benne volt:

- menyacsokor 25szál kála

- koszorúslánycsokrok, rózsa és gerbera, 10 csokor

- kitűzők: 10 rózsa/gerbera a kísérőknek, 1 kála a vőlegénynek

- 2 szülőköszöntő csokor (rózsa)

- 1 autódísz (rózsa)

- 1 asztaldísz a polgárira (rózsa és liliom)

- 1 főasztaldísz (flamingó, kála és rózsa)

- kb 20 asztaldísz (rózsa)



Szívesen küldök képeket is, ha érdekel

2015. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!