Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti nem érzitek nagyon műnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek nagyon műnek a hófehér menyasszonyi ruhákat?

Figyelt kérdés
Akárhányat próbáltam vagy láttam, kicsit furcsa volt. Lehet, hogy azért van ez nálam, mert a természetes anyagok híve vagyok az életben, és a természetben sem jellemző a hófehér szín? Pl. hernyóselyem.

2015. okt. 7. 15:45
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem hülyeséget, ezek tényleg fehérek, de van egy árnyalatuk, amely kékes. DE nem minden fehér ruhának van ilyen árnyalata. Közben beszéltem másokkal is a családban, és ők is látják azt, amiről beszélek.
2015. okt. 7. 17:46
 12/25 A kérdező kommentje:

Az első három linkem konkrét ruhákra vonatkozott, de a google nem jeleníti meg. Tehát, újból belinkelem.


[link]


[link]

2015. okt. 7. 17:53
 13/25 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy ez is ilyen lehet? Van aki nem látja, van aki igen? Én is kék-feketének látom a ruhát.


[link]

2015. okt. 7. 17:55
 14/25 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ez olyan, hogy a ruhák nem egyforma anyagból készülnek, és a szatén másképp fogja tükrözni a fényt, mint a tüll. De nem értem, ha találtál olyan fehéret, aminek nem kékes az árnyalata, miért nem választasz abból, és kész.
2015. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%

Azért mert fényes az anyaga. Nekem vannak ruhák, amik egyáltalán nem tetszenek, nagyon bazárinak tartom őket, tipikusan az anyag miatt. Nem feltétlen baj, ha nem matt a ruha, de nem szeretem az átlátszó fényes anyagot például.


Ez a ruha szerintem gyönyörű, pedig van egy fényes hatása.

[link]


Ez a fajta pedig valami borzalom.

[link]


Szóval értem miről beszélsz egyébként, de mindez az anyag miatt van. Ha megfelelő anyagot választasz, akkor az nem lesz kékes. Ehhez az kell, hogy vagy matt legyen az anyag, vagy ha fényes is, akkor tömör, ne pedig átlátszó hatást keltő.

2015. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
66%

Ezt csak most láttam.


[link]


Ez az árnyékos idő miatt néz ki így. Ha egy sima fehér pólót felveszel, az sem fog hófehéren vakítani, ha árnyékban van.

2015. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%
Inkább az anyag és a megvilágítás miatt van, amit látsz, de persze van, aminek eleve van egy másféle árnyalata is.
2015. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%
Hát akkor varrass/vásárolj hernyóselyemből ruhát. Te valójában arról beszélsz, hogy nem tetszik a gagyi anyag. Akkor varrass/vásárolj minőségi anyagból ruhát, ennyi. Na az fix, hogy fehér lesz.
2015. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Valóban az anyag visszatükröződése okozhatja. Puszta kíváncsiság hajtott, hogy mi okozza. Persze én is megtalálom a nekem valót. Ettől függetlenül azért érdekelt, mert próbáltam én is ilyen színt.
2015. okt. 7. 21:44
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze az agyadhoz. A két konkrét ruha amit belinkeltél egyszerűen igényetelen műanyag "jelmez", annak nyilván nem lesz olyan szép igényes, természetes színe, mint egy minőségi ruhának.
2015. okt. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!