Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti nem érzitek nagyon műnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek nagyon műnek a hófehér menyasszonyi ruhákat?

Figyelt kérdés
Akárhányat próbáltam vagy láttam, kicsit furcsa volt. Lehet, hogy azért van ez nálam, mert a természetes anyagok híve vagyok az életben, és a természetben sem jellemző a hófehér szín? Pl. hernyóselyem.

2015. okt. 7. 15:45
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Azért örülök, hogy nem az én készülékemben van a hiba, és más is látja, amiről beszélek. :) Igazatok lehet, az anyag határozza meg ezt. Ezért nem láttam minőségibb anyagoknál ezt a jelenséget.
2015. okt. 8. 09:46
 22/25 anonim ***** válasza:
66%
Ahol az én ruhámat készítik, két fajta fehér között lehetett választani: hófehér és törtfehér. A törtfehér melegebb árnyalatú, szerintem neked az jobban tetszene.
2015. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
60%

Úristen.


Megnéztem a linkelt ruhákat, már értem mire gondolsz.


Tényleg ilyesmiket próbáltál? Mert akkor megértem az aggodalmad. Ezek a létező legolcsóbb, legrondább, leggagyibb ruhák, borzalmasan olcsó anyagokból. Iszonyatosan szar minőségükből adódóan ráncolódnak, tükröződnek, csillognak, fénylenek, mindenféle természetellenes színben, színtartományban.


Próbálkozz jobb minőségű, természetesebb anyagú ruhákkal, ott nem lesz gond ezzel. Elsősorban a műszál, nejlon, organza, tüll, műselyem, műszatén a problémás.

2015. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nem pont ilyet próbáltam, de hasonlót. Igen, a természetes anyagok fel kellett orientálódnom, ez már kiderült számomra is. A ruha anyagát sikerült megvenni és varratva lesz. Így kizártuk a rossz minőséget. :)
2015. okt. 10. 17:36
 25/25 anonim ***** válasza:
Nyilván nem egy természetes jelenség a menyasszonyi ruhák nagy része, de nekem pont ez tetszik, hogy ezen a nagy napon az ember máshogy néz ki, mint általában, elegánsabban, különlegesebben, nem úgy, mint hétköznap.
2015. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!