Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyasszonyi ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyasszonyi ruha állna jól egy ilyen lánynak?

Figyelt kérdés
Elég fiatal vagyok még, a kitűzött dátum előtt töltöm be a 19. születésnapomat. A bőröm nagyon, de tényleg nagyon sápadt, szinte hófehér. 163 cm és 48 kg vagyok, de ezt az esküvő napjáig 45-re mindenképp, de akár lejjebb is tudom faragni. Homokóra alkatom van, vékony derekam és szélesebb csípőm, vastagabb combjaim. A hasam elég lapos már most is, de az esküvő napjáig teljesen formába fogom hozni magam. Ha ez számít, akkor sötétbarna, már-már fekete hajjal rendelkezem és zöld szemeim vannak. Mindenképp hófehér ruhában gondolkodnék, az ár nem lényeg. Esetleg van valakinek konkrét ruha ötlete vagy egy hely, ahol az alakomra illő álomruha után tudnék kutatni? Egyáltalán milyen ruha illik az alakomra?

2014. márc. 24. 15:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
74%

Így a leírtak alapján jó alakod lehet, ezért sokfajta ruha jól állhat. Talán arra kell majd odafigyelni, hogy mivel nem vagy magas, ezért nem egy nagyon nagy habos ruha legyen, mert az lehet, hogy összenyom.

Én a helyedben sokféle fazont felpróbálnék, hogy kiderüljön, hogy melyik áll a legjobban.

A hófehér szín jó választás, mert nekem is viszonylag világos a bőröm és az krémszínek vagy ekrü vagy hogy mondják nagyon sápasztanak, nem állnak jól a világos bőrhöz.

2014. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
89%
Bocs, de sztem már a 48 kg is elég kevés a magasságodhoz... Ebből már nehogy fogyj!!
2014. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
44%

Elmész egy esküvői ruha üzletbe/szabóhoz és ő megmondja. Kép nélkül lehetetlen erre válaszolni. Ja és az elképzelésedet se osztottad meg velünk, hogy mi az amihez ragaszkodsz és amiről szó se lehet. Például, hogy nagy fodros/habos ruhát szeretnél vagy szolidat stb.

Te jó ég hófehér bőr és fekete haj. Vámpír vagy?:DD

2014. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem A vonalú lenne szép és a hófehér - ez most újra nagy divat.

Arra vigyázz, hogy ne nyomd magad össze nagyon, vagy legyen a cipőd kicsit magasabb sarkú (ha ez még elfér a vőlegény magassága mellett )


Itt gyönyörű ruhák vannak:

[link]


De az biztos, hogy próba közben derül ki, hogy melyik áll a legjobban!

2014. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de én még nem vagyok megelégedve az alakommal, addig nem nyugszom, ameddig nem lesz lyuk a combjaim között. A témához visszatérve, a habos-babos hercegnő ruhák mindig is közel álltak hozzám, de a vőlegényem nagyon magas, így hiába is a magassarkú, ha a ruha összenyomna, valószínűleg eltörpülnék mellette. Esetleg a sellő fazonú, netán A vonalú ruhák? Az igazság az, hogy félek, ez a szabás csak még szélesebbé tenné a csípőmet, az pedig végképp nem lenne előnyös.
2014. márc. 24. 15:45
 6/39 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen az ötleteket, mindenképp el fogok látogatni egy szalonba, csak sajnos most az egészségem nem engedi (mindig összeszedek valamit), de egyszerűen nem bírok tétován ülni itthon : )

Az elképzeléseimet leginkább azért nem osztottam meg, mert csupán csak egy-két számomra fontos dolog lenne, az pedig a hófehér szín, illetve nem szeretem az ugyan letisztult, de túlságosan egyszerű ruhákat.

Nem, sajnos nem vagyok vámpír, pedig néha mennyivel könnyebb lenne : d

2014. márc. 24. 15:49
 7/39 anonim ***** válasza:
79%

:DDD

Esetleg még azt tudom ajánlani, hogy nemtudom hogyan mondjam el :D de, én spec szalagavató ruhán láttam de onnét már csak egy lépés a menyasszonyi, szóval, hogy alul volt az a habos rész, és le volt takarva egy díszes de egyszerű felső résszel és csak egy kis részen látszott, hogy alatta habos. Nemtudom ez érthető-e

2014. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Na pont azért kellene felszedned pár kilót mert állandóan összeszedsz valamit.Ha most még ebből is fogyni akarsz hát nem tudom hogy fogsz kinézni.

Írom ezt most neked úgy,hogy én is hasonló vagyok mint te de én hízni szeretnék.Tudom eltértem a témától a kérdésedre nem válaszolva de ezt nem tudtam magamban tartani.

158cm/46kg/29nő

2014. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Oh, azt hiszem értem, mire gondolsz, de nem vagyok benne egészen biztos. Valami hasonló ehhez talán: [link] ?

Egyébként köszönöm szépen az aggodalmat, de hidd el, nem lesz semmi bajom, ha leadok még 5-8 kilót. Tetszeni szeretnék mind a vőlegényemnek, mind magamnak, az esküvő pedig számomra is, mint sokak számára egy nagy nap, amiről kicsi korom óta ábrándozom : )

Akkor ebben az esetben sikeres hízást kívánok : )

2014. márc. 24. 16:06
 10/39 anonim ***** válasza:
90%
bocs, de szerintem sem kéne fogynod. Elhiszem, hogy nem vagy elégedett az alakoddal, de a 48 az nagyon kevés, a 45 meg végképp...
2014. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!