Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sírtatok az esküvőtökön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírtatok az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Persze. Hisz vége az életemnek. 26/f
2015. okt. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amint beléptünk a terembe, és felcsendült a bevonuló zene, egyszerre bőgtük el magunkat, miközben persze mindenki bennünket fotózott :D Pedig az ajtó előtt még boldogan nyugtáztuk, hogy mindketten úgy érezzük, menni fog sírás nélkül :)
2015. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
4%
Igen,mikor az csúszda alatt megtörtént...
2015. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz volt megállni, de nem. Nem akartam, hogy úgy nézzek ki, mint egy pandamaci, mikor elkenődik a sminkem :D
2015. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem. :) Az esküvőmön nagyon jó kedvem volt, végig nevettem és mosolyogtam az egészet. A szertartás közben egyszer körülnéztem és akkor vettem észre, hogy mindenki bőg, a párom, a családom. Nem is értettem, csak még jobban vigyorogtam. :) Valószínűleg azt hitték, hogy elment az eszem, de hát miért sírtam volna? :D

26/N Ez egy éve volt. :)

2015. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja volt az esküvőnk, de nem sírtam, illetve talán egy kicsit a szülőköszöntésnél illetve volt egy könnycseppem az eskünél is. :)
2015. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a fogadalomtételnél nem bírtam tovább, és elbőgtem magam:D
2015. okt. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Izgatott voltam, vidám, sírtam.
2015. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a bevonulás előtt mikor eljött az egyik rokonom meglepetésből, akire nem számítottam, és aki apai ágról az egyetlen élő rokonom, mivel édesapám már nincs köztünk. Alig bírtam összeszedni magam, mikor megláttam, mert kicsit apukámat is elhozta a jelenlétével. Illetve az eskük alatt is elcsuklott a hangom.
2015. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám, hogy sírtam, de azért könnyeztem. Amikor a templomban mondtuk a fogadalmat...Soha nem felejtem el :)
2015. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!