Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sírtatok az esküvőtökön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírtatok az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 13:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért sírtunk volna? Még el is nevettük a dolgot, mert elsőre rossz ujjára próbáltam feltuszkolni a gyűrűt a férjemnek. Úgy tartotta a kezét, hogy felülről nem láttam hová húzom. Még az anyakönyvvezető is kinevetett. De anyós, az édesanyám, és a testvérem is sírt:) Pedig anyu nem az a fajta, és mégis...
2015. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
21%
akkor a boldogságtól sírtam.most attól,hogy hogyan lépek ki a házasságból.
2015. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon vártuk az esküvőt, korábban már egyet elhalasztottunk. Sok családtag sírt az esküvőn, sőt még az anyakönyvvezető is könnyezett. Állítólag nagyon látszott, hogy szeretjük egymást.

Azt hajtogatta a sminkes és a fodrász is, hogy sírni tilos, mert csúnya leszek a képeken. Így visszafojtottam. Mikor az esküvő után hazaértünk, akkor viszont eltörött a mécses, kb 1 órát sírtam a meghatódottságtól, és azt hajtogattam, "ez volt életem legszebb napja". :)))

2015. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt esküvőm, nem vagyok sírós típus (pláne az örömkönnyeket nem értettem soha), de mikor megnézek egy esküvői videót, vagy arra gondolok, hogy egyszer én is kimondhatom az igent a páromnak, már érzem, hogy szökik a könny a szemembe, úgyhogy valószínű az esküvőn is lesz valami könny. :) Párom viszont nagyon meghatódós típus, ő biztosan fog picit könnyezni.
2015. okt. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
sajna nem,de nem ismertem a jövőt!
2015. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen. Mikor hirtelen felindulásból az anyakönyvezető megkérdezte,hogy az Apukám kisér-e be, holott a bejelentkezéskor röviden felvázoltam az élettörténetemet és a családomhoz fűződő viszonyomat. (Párommal 8 évig nem beszélt, bemutatkozás májusban történt, augusztusban volt az esküvő).


Tehát kis habozás után azt mondtam IGEN! A terem közepéből beszólt neki,hogy az Édesapa fáradjon ki. Volt nagy meglepődés,de mikor mondtam neki,hogy azt szeretném,h Ő kísérjen be sírva fakadt, átölelt és megpuszilt.

Úgyhogy bevonuláskor vágtunk olyan fejet,hogy ihaj. Mindketten próbáltuk tartani magunkat, bagzó macska szemek, vörös fej, a szánkat nézve meg nem tudtad eldönteni,hogy mosolygunk vagy lefelé akar-e görbülni.


Azt hiszem ez kellett,hogy elrendeződjön a a családi állapotom.


A párom tátott szájjal állt, nagy levegőket vett,h ne bőgje el magát,mert Ő nem látott a szertartás előtt. Lila fingja se volt,hogy mi és hogy lesz rajtam.

2015. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi egyszerre röhögtünk és vigyorogtuk végig, de amikor beszédet mondta az anyakönyvvezető, akkor erősen kellett tartanom magam, majdnem bukta volt mert ránéztem a férjemre és ő is ugyanezen volt pedig ő egyáltalán nem meghatódós típus :)
2016. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!