Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol VÁSÁROLJAK menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol VÁSÁROLJAK menyasszonyi ruhát Budapesten max.100. 000 Ft-ért? Kölcsönzés nem érdekel!

Figyelt kérdés
Már voltam ruhapróbán az eskuvoiruhaplaza.hu-nál, a Palace Szalonban és az olcsomenyasszonyiruha.hu-nál. Az Újesküvőiruha Kft. családi gondok miatt sajnos nem fogad ügyfeleket, pedig arról jókat hallottam. Be vagyok jelentkezve még a Koralia Szalonba.

2015. nov. 29. 09:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%
Love? Love, Love, love... what is it good for? Absolutely nothing.
2015. dec. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Melody0529 ***** válasza:
80%
Én a Boglárka Szalonban vettem novemberben 40.000-ért, és imádom :) max 60.000-ért lehet náluk ruhát venni, újak és használtak is vannak náluk.
2015. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Még egyszer köszönöm mindenkinek! Senki ne bántódjon meg, mindenkinek más-más az ízlése és én 46-48-as méretben kerestem menyasszonyi ruhát. Most leírom a saját tapasztalataimat, hátha segít valakinek.


Palace Szalon


Amikor időpontot kértem (telefonon) közölték, hogy a próbára ne sminkeljek és max. 2 főt vihetek magammal és 1 óra áll a rendelkezésemre próbálni. A próba előtt elolvastam a véleményeket a szalonról a facebook oldalukon, meglepetésemre ezek szinte csak negatív hozzászólások voltak. Bevallom tartottam is kicsit emiatt. Viszont velünk nem voltak bunkók, bár nagy figyelmet sem kaptam, egy „darab” voltam akinek ruhákat kell mutogatni, és kicsit el is voltak szállva a hölgyek. Érkezéskor az ajtóban felvilágosítást kaptam, hogy náluk a bérlés 80-280 e Ft között mozog, én milyen árkategóriában keresek. (max. 130 e)

Amikor hozzá akartam érni az egyik ruhához durván rám ripakodott az eladó hölgy, a próbához pedig gézkesztyűt is kaptam. Ez természetesnek is tűnt mindaddig, amíg rám nem kerültek a ruhák…

Felpróbáltam kb. öt ruhát, amik minimális különbséggel ugyanúgy néztek ki. Fényképezni nem lehet, ami itt nem is nagy veszteség. Legnagyobb döbbenetemre pedig a fennhéjázó, drága, körúti szalonban olyan ócska anyagokból készültek a ruhák, hogy a TÜLL ÉS A CSIPKE IS SZÚRT!!!! (megjegyzem hogy a többi szalonban ez a legolcsóbb menyasszonyi ruháknál sem fordult elő)

Végül nevetve jöttem ki két kísérőmmel, megállapítva, hogy ha ingyen akarnák adni ezeket az „exkluzív” ruhákat, akkor sem venném fel az esküvőmre, de talán függöny lehetne belőlük. :D


Olcsó Menyasszonyi Ruha


A hölgy kedves, segítőkész volt, tudott mutatni többféle ruhát. Az árak tényleg nagyon olcsók, a „legdrágább” ruháknak is 40 e Ft a vásárlási ára. Én nem szerettem bele egyik ruhába sem, de aki egyszerű, olcsó ruhát szeretne, annak egy próbát megér.

Nekünk kicsit zavaros volt, hogy akkor most ők varrják, vagy esetleg külföldről rendelik, mert más méretben a meglévőkön kívül nem lehetett még rendelésre sem kérni. Fényképezni nem lehet.


Boglárka Szalon


Itt is vásárlásra jelentkeztem be. A hölgy nagyon kedves, közvetlen és lelkes volt. Hat ruhát sikerült felpróbálni. Fotózni lehet.

A ruhák egyszerűek, de szépek és kényelmesek voltak, az anyagminőségük azonban elég gyenge, ez nekem kizáró ok volt. Viszont aki olcsó ruhát keres, és nem számít neki a minőség az itt találni fog.


Koralia Szalon


Pár email váltással egyeztettük, hogy milyen típusú és méretű ruhát keresek. A hölgy válasza az volt, hogy 1-2 ilyen ruhát tud csak mutatni, ennek ellenére én el akartam menni, időpontot is egyeztettük. Ezt azonban egyéb elfoglaltság miatt le kellett mondanom, kértem másikat, erre az üzenetre a szalon még csak válaszra sem méltatott. Hát ilyen is van! :D


Alle Mode Szalon


Nagyon türelmes, rugalmas, kedves volt a hölgy, mutatott kiegészítőket is, az átalakításokat is elvégzi. Bérlés esetén is rendkívül rugalmas. Az ár 80-100 e Ft között mozog, amely az átalakítást és a tisztítást is magában foglalja. Öt ruhát sikerült felpróbálni, de nekem sajnos egyik sem tetszett igazán.


Ara Online


Itt végtelenül bunkó, visszataszító fogadtatással találkoztunk, már kb. a harmadik percben ott akartuk hagyni az egész üzletet, csak azért nem tettük, mert ha már elmentünk Pomázig kíváncsiak voltunk a kínálatra. Kb. tíz ruhát tudott mutatni az eladó, az első és utolsó hely, ahol ezek méretben nem voltak jók, egy kivételével. De bármelyik kiválasztottat megvarrják méretre. Nekem személy szerint egyetlen ruha tetszett, de természetesen már a viselkedés miatt sem választanám őket.


Maggie Bridal Szalon


Ebből a szalonból nagyon jó tapasztalatokkal távoztam, ha nem találtam volna meg a tökéletes helyet, innen választok ruhát. A hölgy végtelenül laza, rendes, segítőkész. Rengeteg ruha közül lehet válogatni, mind gyönyörűek, jó szabásúak és jó anyagúak. Négy ruhát tudott a méretemben mutatni, amelyek 60-170 e Ft közötti vásárlási áron mozogtak. Nem volt időkorlát a próbálásra, lehet fotózni. A hölgy kiegészítőket is mutat, hogy teljes legyen a kép.


Esküvői Ruha Plaza


A legelső üzlet ahol jártunk. A hölgy kedves, látszik rajta, hogy nagyon ért ahhoz amit csinál. A ruhái meseszépek, tökéletes szabással, gyönyörű anyagokból, de mégis megfizethető áron. Öt különböző típusú ruhát tudtam nála próbálni, elmondtam az elképzelésemet megmutatta mit hogyan lehetne kivitelezni, ez a későbbiekben sehol nem fordult elő. Bármilyen ruhát el tud készíteni.

Beleszerettem egy igazán különleges ruhába, de mivel itt próbáltam először nem akartam rögtön beleugrani a vásárlásba, hiszen nem egy pár zokniról van szó. Több szalonba is el akartam látogatni, mielőtt döntök.

A fent leírt tapasztalatok után azonban nyugodt szívvel döntöttem az Esküvői Ruha Plaza mellett, mert tudom, hogy gyönyörű és különleges ruhám lesz, megfizethető áron. 130 e Ft-ért 4-6 hét alatt fog elkészülni az álomruha az itt próbált ruha és a saját elképzeléseim szerint. :)

2015. dec. 29. 21:24
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben az Ara Online FB oldalán az értékeléseknél leírnám ezt a helyedben. Egyrészt, kíváncsi lennék a magyarázatukra, másrészt legyen ellenvélemény is a sok 5* mellett.......
2015. dec. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!