Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ízű legyen az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ízű legyen az esküvői torta?

Figyelt kérdés

3 ízt választunk ki. Te melyiket ennéd ezek közül szívesen?


gesztenye

trüffel

eszterházi

karamell

tejszínes eper

feketeerdő

dobos

étcsokis meggyes (diódarabokkal)


Mindegyik torta főzött krémmel készül, legalábbis nem vajkrémes.



2016. febr. 3. 14:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
35%

#2

Ez annyira szar,hogy már vicces.:D

2016. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
64%
trüffel, eszterházi, tejszínes eper :)
2016. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
64%
Én választanék egy gyümölcsöset (tejszínes eper), egy csokisat (étcsokis meggyes) és egy töményebbet (karamell/gesztenye).
2016. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
35%
gesztenye, tejszínes eper, fekete erdő
2016. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
51%
Trüffel mindenképp, azt szinte mindenki szereti. Legyen egy gyümölcsös is, a tejszínes eper szerintem jó választás, a harmadik meg igazából mindegy. Legyen eszterházi, mert az a kedvencem :D
2016. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
35%

eszterházy karamell feketeerdő


eszterházy mert nagyon szeretem

karamellt szintugy

feketeerdő hulyeseg eskuvorol beszelni sot rohejes:D de a baratom nagyon szereti ezt a tortafajtát (is) - en nem utalom a gyumolcsdarabos cuccokat... :)

bocs ha tul szubjektiv a velemeny

2016. febr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%
a doboson kívül bármelyik tetszene. de ennék most sütit...
2016. febr. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Igen, a trüffel és tejszínes eper biztos, hogy lesz. Ezt ti is többen írtátok. A harmadikat meg megpróbáljuk kóstolással eldönteni. Köszönöm a segítséget!
2016. febr. 4. 08:01
 19/26 anonim ***** válasza:
49%

tejszínes eper

eszterházi

feketeerdő

2016. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
26%

Azt a három ízt válasszátok, amit ti szeretnétek, mert mindenki ízlésének nem lehet megfelelni. Nekem pl. herótom van attól, hogy minden 2. esküvőn a legnagyobb torta az csokis, mert hát azt mindenki szereti, főleg a gyerekek... nekem meg annyira nem ízlik, de ahogy láttam, a násznép is úgy megeszegeti, de a különlegesebbekre jobban hajtanak. A gyerekeket meg azért érdemesebb megismertetni más ízekkel is.

A lényeg úgyis az, hogy nektek ízlik-e. És háromból, ha nem nagyon hasonló, már a többség tud választani azért...


Én ezek közül a magam részéről a tejszínes epret, a feketeerdőt és a trüffelt / karamellt választanám. De ugye kérdéses, hogy mennyire tejszínes, tejfölös ételek vannak a menüben, mert ha sok, akkor lehet, a tejszínes epret mellőzni kéne, nehogy gyomorrontása legyen a vendégeknek vagy a wc-re kelljen járniuk végig (ugye nem mindenkinek a szervezete bírja töményen a tejszínt, tejfölt).


Az eszterházit nem szeretem, az étcsokit sem annyira (feketeerdőt már inkább), a dobossal meg az a tapasztalatom, hogy vannak sokan (főleg idősebb korosztály), akik nem szeretik a tetejét, mert túl kemény meg ragad meg a fogaiknak nem tesz jót (főleg ha már rosszabbak a fogaik, híd van rajtuk stb.). Tető nélkül meg nekem snassz.

2016. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!