Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kit hívna meg az esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit hívna meg az esküvőre?

Figyelt kérdés
Ismerősöm megy majd férjhez. Felmerült bennem a kérdés, vajon meghív-e az esküvőjére vagy sem. Illetve van az exem, akit szintén ismer, de neki már van párja. Bár engem régebb óta ismer, szerintetek meghívná mindkettőnket, vagy csak egyikőnket, hogy ne legyen kellemetlen...
2016. febr. 7. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az ismerősöd majd meg akar hívni a saját esküvőjére, akkor majd úgyis tájékoztatni fog téged. Az ő döntése, hogy kit hív meg.

És mi van akkor, ha nem fog téged meghívni? Akkor egy világ fog benned összeomlani, mivel már most ezen agyalsz, hogy vajon meghív-e téged?

2016. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyátalán nem, csak feltettem a kérdést. Nem agyalok rajta, mivel ha nem hív meg, én se fogom őt majd az enyémre.. :)
2016. febr. 7. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:

körülbelül így lesz: vagy meghív mindkettőtöket, vagy csak téged, de meglehet, hogy csak az exedet.


és az is előfordulhat, hogy egyikőtöket sem.

2016. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!