Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki volt menyasszony. Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt menyasszony. Nektek mennyire ért le a ruhátok, mennyire lett piszkos az alja? Nem sajnáltátok húzni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 18. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A ruhámat rám igazították, az utolsó próba már a menyasszonyi cipőben volt, így nem ért le az alja. Az, hogy egy picit (tényleg nagyon picit) beszürkült a legalja, benne van a pakliban, ezért annyi a menyasszonyi ruha kölcsönzés, amennyi, mert minden felvétel után alapos tisztításra szorul.
2016. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kicsit más megközelítésből válaszolnám meg a kérdést. Menyasszonyi ruhákat tervezek és készítek, a hamarosan fotózásra kerülő friss kollekciónkban bizony van 7 m-es uszályos is, és szabadtéri fotózás lesz, elkerülhetetlen, hogy érintkezzen a földdel. Viszont a a fotókon ez mutat jól, így elengedhetetlen a gondos tisztítás, és tárolás, a körültekintő bánásmód.
2016. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
nekünk szabadtéri esküvőnk lesz egy parkban, bizony a füvön, és pont emiatt bokáig érő lesz a menyasszonyi ruhám, mert nem szeretném, hogy az alja poros, fűfoltos legyen.
2016. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak az uszálya ért le, az is csak néhány képkocka erejéig meg a templomban. Az este nagy részében fel volt csatolva.Illetve fotózás közben ha a terep megkívánta akkor egy fehér lepedőt igazított a fotós asszisztense a ruhám alá-
2016. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém konkrétan fekete lett. Pezsgőszínű ruhám volt. Nem sajnáltam, nem volt eléggé felhajtva, ami nekem bosszúság volt, ott a bulin varrtuk fel a násznagyommal.
2016. márc. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem térdig ér, szóval :) nem lesz koszos.
2016. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy volt az alja igazítva, hogy a hozzá való cipőben nem ért le az alja. Persze mikor leültem, vagy néha tánc közben előfordult. Nem lett nagyon koszos, nem is kellett tisztítani a fotózáshoz sem (külön napon volt kreatív fotózás később). Mondjuk vigyáztam is rá, mert pont esős nap volt az esküvőm.
2016. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ért le egyáltalán. Elméletben. De gyakorlatilag igen,pl tánc közben. Konkrétan szürke lett éjfélig. De nem csak az alja. A dereka is,ahogy tánc közben "összemancsolták". Nagyon sajnáltam,mert reggel még olyan gyönyörű volt,estére meg már leharcolt... Pedig vigyáztam rá,de ez már csak ilyen. Elég strapabírók ezek,pont ezek miatt.
2016. okt. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!