Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyecskeruha Aliexpresstől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyecskeruha Aliexpresstől?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

NE


én nagyon szeretek ebayről, néha aliexpressről rendelgetni de csak apróságokat. kis ékszerek, egy pénztárca, neszesszer... ruhát nem szabad rendelni, azokon nagyon sokat csalnak, teljesen más anyagú/szabású mint a képeken

2016. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Én ilyen jellegű ruhát nem vennék internetről!


Mert oké, egy pólót, vagy pulcsit igen, az nem egy nagy összeg, nem egy fontos alkalomra kell, de egy menyecskeruha azért csak nem mindegy, hogy milyen anyagú, jól van-e a varrása, tényleg jó-e rád, vagy tudsz válogatni a méretekből.


Ha nem jó a méret, vagy éppen esetleg hibás, akkor visszaküldeni, megvárni az újat, stb, macerás.

2016. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyu! Nem egy pólóról van szó...szóval nem. A menyecske ruhának passzolnia kell nagyon, netről lutri!
2016. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólókkal. Ilyesmit nem remdelnék. Nem biztos hogy azt kapod amit a képen látsz de még ha igen akkor sem biztos hogy raktad is úgy áll. Én teljesen mast néztem ki menyasszonyi és menyecskeruhából is mint amit végül választottam. Nem kockaztatnék.
2016. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se! Lehet, hogy amit kapsz, az köszönő viszonyban nem lesz azzal, ahogy a kép kinézett. Én rendeltem így alkalmi ruhát egyszer, de soha többet!
2016. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Évek óta alizok, a menyasszonyi ruhám is onnan van :) Ha privizel egy linket segítek érdemes e vagy sem :)
2016. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elsőre én is azt mondanám, hogy ne,

de aliexpressen számtalan termékről raknak fel képet a már elégedett vagy elégedetlen vevők.

Én rendszeresen nézem ezeket a képeket, és azt tapasztaltam, hogy a jó értékelésű és nem irreálisan olcsó ruhákkal a legtöbben meg vannak elégedve, és a képen szereplőével 100%-ban azonosak.

És mindenképp a centimétert kell figyelembe venni!

Ennek ellenére én is jobban támogatom a boltit, mert azt feltudod próbálni, de ha mégis emellett döntesz, jó előre vedd meg, hogy legyen időd "B" tervre.


Sok boldogságot! :)

2016. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!