Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Manapság az esküvők miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság az esküvők miért a nők megalázásáról szólnak?

Figyelt kérdés

Eleve 99%-ban a nőnek kell "könyörögnie" a gyűrűért, miután a pasi már lehúzott vele x évet párkapcsolatban, esetleg már együttélésben is.

Aztán a gúnyolódások, "vicceskedések", hogy "szegény" vőlegény, bekötik a szemét, jön a rabság, egy gyűrű bilincs, világvége, mintha a kapcsolat alatt bármi másképp lett volna... A legénybúcsún is mindenki azt hangoztatja, hogy "na még utoljára", na de mit utoljára?? A kapcsolat alatt tán belefér a hűtlenség?

Aztán amikor a vőlegény nem jelenik meg időben az oltárnál, és már bőg a menyasszony hogy nem lesz semmi, az utolsó pillanatban betoppan a vőlegény mint valami sztár hogy "bocsi, gondolkodnom kellett, de itt vagyok", aztán a nő még essen hasra örömében mert az utolsó pillanatban méltóztatott betoppanni? Hát én ilyen megaláztatás után úgy vágtam volna ki, mint annak a rendje...


Egy esküvőnek nem jutalomnak kéne lennie? Hogy mind a két fél egyformán akarja? Hát én nem is értem, hogy az ilyen pasik minek házasodnak... Szerintem ez baromi megalázó a nőknek, nem?


2016. máj. 6. 00:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
Azért szerintem nem ez a jellemző. Ha mégis az elég szomorú lenne.
2016. máj. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
40%
Egyébként meg az ilyen poénokat nem kell komolyan venni. Butaság ilyenen megsértődni. Amit te írtál az egy extrém eset nekik valóban nem kellett volna összeházasodni.
2016. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%
5# azért azt jegyezzük meg hogy manapság nem csak a nőkkel van baj. Csak körül kell nézni. Olyan férfit se könnyű találni aki megérdemli hogy egy nő hozzá menjen. Tisztelet a kivételnek.
2016. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%
De jó! Én tavaly két esküvőn is voltam, és teljesen normális volt, semmi itt felsorolt baromság. Ritka szerencse! :)
2016. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 BlackSword ***** válasza:
32%
Ti rettenetesen félreértettétek a párkapcsolat lényegét... Annak ugyanis nem a házasság a csúcspontja, hanem a megértés, a tolerancia és leginkább a boldogság... Maga az esküvő csak egy közigazgatási aktus... Egy papírtól nem változik semmi érzelmileg vagy értékrendileg... Csak néhány dolog egyszerűbb, mert pl. nem kell apasági nyilatkozat...
2016. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%

könyörögni? minek?

annak mi értelme van? igen, divat lett kizsarolni, meg könyörögni. de vannak még ffiak akik akkor adják amikor úgy érzik, itt az idő.


a legénybúcsún is az kúr félre aki amúgy is félrekúrna.


ez az oltáros egy baromság! ilyen még nem láttam,nem is hallottam és egy értelmes ffi ilyet nem tesz!


amúgy neked mi fáj? kutya se akar elvenni? vagy mi van?

2016. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%

Ezeket a vőlegény sajnálásokat én sem értem. Érdekes a menyasszonyt senki nem sajnálja, hogy többé nem kavarhat más pasikkal. Egyébként aki akar, az úgyis fog, nem egy papíron múlik. Ott kezdődik a baj, hogy ez ma már csak többnyire egy buli amit meg kell élni, ki kell próbálni, valós jelentése sokszor elvész.

A másik, hogy az oltár előtt álló pár tekintetéből sok mindent ki lehet olvasni. Például láttam egy rokonom barátjának az esküvőjét videón és elejétől fogva látszott, hogy a vőlegény mennyei áhítattal szemléli a menyasszonyát, a menyasszony meg olyan unott beletörődéssel kelletlenül mosolyog néha... Mondtam nekik, hogy ez nem fog sokáig tartani. Ma már csak a papír köti össze őket, amúgy szinte külön élnek, semmi közük nincs egymáshoz, mert a nő nem szereti már...


A jó esküvő és házasság alapja a jó párválasztás. Olyan embert kell magad mellé választani, aki hozzád hasonlóan gondolkozik a házasság intézményéről és akkor nem fogsz csalódni. Aki jó bulinak fogja fel, biztosan nem akad ki a vőlegényes poénokon, aki meg komolyan gondolja, annak vőlegénye nem fog késni gondolkodás miatt az 100%. De ehhez jól kell választani. Aki meg rosszul választott az legkésőbb az esküvőn gondolja meg magát nyugodtan, mert semmi értelme így együtt lenni.

2016. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
72%

Biztos van olyan is, amilyenről te írsz, de nem látom, hogy ez általános volna.

Mi a férjemmel 6 év párkapcsolat, ebből 4 év együttélés után házasodtunk. Ő kért meg. Kétszer, mert először nem álltam kötélnek.

Legénybúcsú nem volt, nem is akart senki csinálni. Mellesleg leánybúcsút sem.

És a vőlegény jóval előbb ott volt az oltárnál, mint a menyasszony. Egyébként normál esetben mindig a vőlegény van ott előbb, ha nem együtt mennek be.

2016. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%

csak nem az Éjjel nappal Budapestet nézted? :DD

egyébként szerintem se kikönyörgés és #3 nagypapád biztos nagyon bölcs ember volt, de azért szerintem nem teljesen volt igaza. 3 év után nem mindenki van olyan élethelyzetben, hogy eljegyzést fontolgasson, mi pl 6 év után jegyeztük el egymást. 18-19 évesek voltunk mikor összejöttünk, 3 évvel később kinevettem volna ha megkéri a kezem, tanultunk stb.. most jött el az ideje :)

2016. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem te is nezted tegnap az ejjel nappal budapestet...abba volt az, hogy joe kèsett es azt mondta h gondolkoznia kellett :D
2016. máj. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!