Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Manapság az esküvők miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság az esküvők miért a nők megalázásáról szólnak?

Figyelt kérdés

Eleve 99%-ban a nőnek kell "könyörögnie" a gyűrűért, miután a pasi már lehúzott vele x évet párkapcsolatban, esetleg már együttélésben is.

Aztán a gúnyolódások, "vicceskedések", hogy "szegény" vőlegény, bekötik a szemét, jön a rabság, egy gyűrű bilincs, világvége, mintha a kapcsolat alatt bármi másképp lett volna... A legénybúcsún is mindenki azt hangoztatja, hogy "na még utoljára", na de mit utoljára?? A kapcsolat alatt tán belefér a hűtlenség?

Aztán amikor a vőlegény nem jelenik meg időben az oltárnál, és már bőg a menyasszony hogy nem lesz semmi, az utolsó pillanatban betoppan a vőlegény mint valami sztár hogy "bocsi, gondolkodnom kellett, de itt vagyok", aztán a nő még essen hasra örömében mert az utolsó pillanatban méltóztatott betoppanni? Hát én ilyen megaláztatás után úgy vágtam volna ki, mint annak a rendje...


Egy esküvőnek nem jutalomnak kéne lennie? Hogy mind a két fél egyformán akarja? Hát én nem is értem, hogy az ilyen pasik minek házasodnak... Szerintem ez baromi megalázó a nőknek, nem?


2016. máj. 6. 00:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Jaj ha ez igaz...nehogy már egy ilyen műsorra alalozz. Bár elég szomorú hogy a mai fiataloknál ez a menő.
2016. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Igen, az a rész onnan jött :) De a reakció számomra akkor is szánalmas, na nem azért mintha nem tudnám, hogy megrendezett, de sok néző szerint is inkább "romantikus" volt, hogy végül csak betoppant... Hát én tuti nem mondtam volna igent ezek után neki, de másnak se.


Viszont a gyűrűs és a legénybúcsús rész nagyon is valós "probléma".

2016. máj. 7. 13:34
 23/24 anonim ***** válasza:
28%

Pont azért, mert sok férfi nem akar házasodni, mégis valahogy kierőszakolják náluk a barátnők a gyűrűt és az oltárt (abba ne menjünk bele, hogy egy igazi férfi nem megy bele ebbe, ha nem akar). És ugye itt kezdődik a házisárkány-effektus, amit egy épeszű ember nem szokott irigyelni a nősülő férfitól. Ez hozza magával azokat a poénokat, amiket te szemmel láthatóan nem értesz, és csak felhúzod magad rajta, majd jön megint a tűzokádás.

Igazából ez nem a nők megalázása (bár a nők bizonyára így látják, mert ők más szemszögből látják), hanem a házasuló férfi poénos sajnálása. Régóta vannak ilyen mondások, hogy "véget ért a jóvilág" és társai, és nyilván nem légből kapottak, mert vannak olyanok, akikből eldobható papucs lesz az esküvő után.

2016. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
elég gyenge az idegzeted, ha ennyire felhúzod magad egy hülye, fiktív sorozaton... kezeltesd magad!
2016. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!