Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan itt, aki el tudta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan itt, aki el tudta adni a menyasszonyi ruháját?

Figyelt kérdés
Azt tervezem, hogy az esküvő után eladom a menyasszonyi ruhámat. Már nézegettem neten apróhirdetéseket, de nem tudom, hogy ezeket megveszik e egyáltalán. Szóval tudtok olyanról, aki el tudta adni? Esetleg szalonba bevették?

2016. máj. 19. 13:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor vennék használt ruhát, ha a ruha tényleg különleges és egyedi. A szalonokban lévő ruhák, amiket kölcsönözni lehet, nagyon tucat ruhák szerintem, ráadásul ki tudja, hányan viselték előttem! Szívesebben vennék egy egyedi elképzelések szerint varratott, használt esküvői ruhát, persze korrekt áron.
2016. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
58%
Én megvettem egy ismerőstől a ruhát 10,000 és eladtam 40ezer ft ért.:) Eleinte tetszett a ruha úgy voltam vele,hogy elrakom majd a későbbiekben.De aztán valahogy mégsem mert voltak rajta szépséghibák úgy mondva..amit otthon vettem észre.Ezért adtam el.:) Nekem a szív kivágású kivágású ruha tetszik,nagy abronccsal,ez nem olyan volt,nos még ez nem klappolt.:)
2016. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!