Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit kezdhetnénk húgommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdhetnénk húgommal?

Figyelt kérdés
Szervezi az esküvőjét, de elég furán. 14év alatti gyerekek nem mehetnek, nem lesz alkohol, nem lesznek hagyományos lakodalmas ételek. Meg nem lesz templomi esküvő se. Erre egyszer anyával nagynehezen rábeszéltük, de aztán az anyósa beszólt neki valamit (nem derült ki pontosan mit) és mégse lesz. Áll a bál az egész rokonságban, de húgom meg úgy csinál, mint aki sz_arik az egészre. Csak húzogatja a vállát, hogy őt nem érdekli, meg hogy az ő esküvője, aki őt szereti úgyis elmegy, stb. De basszus... Oké, hogy az ő esküvője, de lehetne némi tisztelettel a családja iránt. Hogy lehetne kicsit észhez téríteni? Vőlegényének hiába beszélünk, azt mondja neki mindegy, meg úgyse ért hozzá... Anyósára gondolni se merek, mert vele már a kezdetektől paprikás a viszony.
2016. júl. 26. 19:22
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Oké, de mi faluról jöttünk, és igaz már én is városban lakok elég régóta, de ő is. Bulizhat a barátaival amikor akar, de ez attól, hogy őket ünnepeljük, még egy családi esemény. És a család nagyrésze még bizony falun lakik, ottani szokásokat tart. Lassan már annyi mindenkit magára haragít a flegmáskodásával, hogy több idegen lesz az esküvőn, mint családtag.

És értem én, hogy miért csinálja amit csinál, de (jó esetben) egyszer van esküvője az életben, lehetne kicsit tekintettel a családra, aki eddig támogatta. Ezt az egy napot igazán kibírhatná finnyáskodás nélkül és a kedvükre tehetne.

2016. júl. 26. 21:06
 12/33 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, ti is kibírhatnátok flegmáskodás nélkül. Ez az ő nagy napja, majd egy kicsit duzzognak a rokonok, hogy nincs pálinka meg rántott hús, de túlteszik magukat rajta. Minden csoda három napig tart. Az a lényeg, hogy a házasság a sírig tartson, az esküvő mindegy, milyen.
2016. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, ezzel az a baj, hogy egy NORMÁLIS, SZERETŐ család számára MINDEGY milyen esküvőt szervezel normális kereteken belül (és ez teljesen normális, amit leírtál) - akkor is szeretnek, elfogadnak, támogatnak.


Egy ilyen vérbunkó, értelmetlen falusi csőcseléknek, aki csak a maga igényeit nézi, mindegy. Ha neked az a fontos, hogy legyen mulatós meg pörkölt, nem az, hogy legyen jó zene (műfaji kikötés nélkül) és finom étel (mindegy, milyen konyhára jellemzően9, akkor egyszerűen önző vagy és beképzelt. Ugyanis egy normális embernek tökmindegy milyen, amíg az adott esemény élvezhető.

2016. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%

Elhiszem hogy nem akar gyereket mert az uvolt es elvonja a figyelmet, es eleve nagyon zavaro.

Alkoholt meg gondolom azert mert minden lagzin akad egy ket barom aki itt eli ki magat es leissza magat a sarga foldig..


Ti meg onzoek vagytok ! Fontosabb a falusi ISMEROSOK velemenye mint a csaladtagotok(testvered!!!!) Boldogsaga. Szanalmas

2016. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
96%

Én azon az elven vagyok, hogy attól jó egy esküvő ha a vendégek élvezik, viszont a húgod kedves kérdező egyáltalán nem elrugaszkodott dolgokat művelne a saját esküvőjén.


1. Nincs templomi esküvő --> szerintem dicsérendő, hogy ha egyszer nem hisz benne, akkor nem csúfolja ki a vallást, hogy fogadkozik egy olyan Istenre, akiben nem hisz. Én sem vagyok vallásos, nekem sem lesz templomi esküvőm hiába olyan nagyon szép a rokonság szerint. (mert ők sem vallásosak, csak a templomi azért kell, mert úgy szokás)


2. Nincs alkohol --> gondolom van nem egy olyan rokon, aki úgy leissza magát, hogy áll a bál. A húgod meg könnyebbnek látta ha teljesen kitiltják a piát. Vagy lehet pont a közeli családtagok között van alkoholista (akár kedves após, sógor, ti édesapátok, nagybácsi, akárki).


3. Gyerekek kitiltása. Én se szívesen hallgatnám az esküvőmön a folyamatos gyerek sírást, ricsajt és fizetném a törés kárt, mert felfordulást rendeznek a fogócskával. Ha olyan a helyszín, hogy nem gond a felfordulás, akkor gondolom nem lenne ilyen kikötés. (vagy lehet csak fárasztja húgodat a sok neveletlen rokon gyerek)


4. Nem lesznek hagyományos lakodalmas ételek --> évek óta nem voltam olyan esküvőn, ahol lettek volna hagyományos ételek, mert egyszerűen már a könyökünkön jön ki. Ha hagyományos ételt akarunk főzünk otthon vagy vendégségbe megyünk. Az esküvőkön jó valami újdonságot kipróbálni, amit mi nem tudunk vagy nem akarunk otthon megfőzni (vagy nem telik rá, pl libamáj és kacsamájas ételek)


Szóval szerintem fogadjátok el, hogy neki ezekkel a "megkötésekkel" lenne élete legszebb napja az esküvője. Ő élvezné is szeretné nem csak jópofizni a rokonoknak.

2016. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
92%

Ez az Ő (!) Napja lesz. Ő (!) Donti el!

Hiaba mas mint a hagyomanyos tervek szoktak LennI.. akkoris az ove. Nem illik beleszolni.

2016. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Maximalisan meg tudom erteni hogy a nagy napon nem akar hisztizo kisgyerekeket a ferj-feleseg tanc alatt. Az alkoholt nem ertem de lehet hogy nem akar gazul viselkedo tantorgo nagybacsikat.

Mit akarsz nem a te eskuvod. A sajatod majd szervezed ugy ahogy te akarod. Ahhoz mit szolnal ha okos anyos meg a csalad belepofazna a tiedbe es gyokeresen masok lennenek az elkepzelesei a te eskuvodrol?

2016. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy már írták előttem, ez az Ő nagy napja... nem a családé, nem a tiéd, nem a falusiaké...


Ne akarjatok már beleszólni... nekem egyszer akart a családom beleszólni abba, hogy mi legyen a ballagási ebédemen, kik jöjjenek, kiket kötelező nekem meghívni a saját ebédemre, amit anyum véres verejtékkel fizetett volna ki... én gyorsan lezártam annyival, hogyha ennyire nem felel meg az én döntésem, és besértődnek rajta, akkor nem lesz ünnepség. Nekem is jobb, anyumnak is jobb. Így lett ballagási ebéd anyummal és az akkori párommal :D


Soha többet nem szólnak bele a döntéseimbe :D Remélem húgod is így fog dönteni :D

2016. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
28%
Az egyetlen dolog ami számomra bunkóság, hogy gyerekek nem mehetnek. A többi dologban nem látok problémát, valóban az ő esküvőjük az ő dolguk. Akinek nem tetszik nem kell elmenni.
2016. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és épp azért csinálja úgy, ahogy neki jó, mert egyszer lesz esküvője az életben... hadd ne alkalmazkodjon már a családjához, aki még most is önzően viselkedik vele. Nem veszitek észre, hogy szánalmasak vagytoK???
2016. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!