Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit kezdhetnénk húgommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdhetnénk húgommal?

Figyelt kérdés
Szervezi az esküvőjét, de elég furán. 14év alatti gyerekek nem mehetnek, nem lesz alkohol, nem lesznek hagyományos lakodalmas ételek. Meg nem lesz templomi esküvő se. Erre egyszer anyával nagynehezen rábeszéltük, de aztán az anyósa beszólt neki valamit (nem derült ki pontosan mit) és mégse lesz. Áll a bál az egész rokonságban, de húgom meg úgy csinál, mint aki sz_arik az egészre. Csak húzogatja a vállát, hogy őt nem érdekli, meg hogy az ő esküvője, aki őt szereti úgyis elmegy, stb. De basszus... Oké, hogy az ő esküvője, de lehetne némi tisztelettel a családja iránt. Hogy lehetne kicsit észhez téríteni? Vőlegényének hiába beszélünk, azt mondja neki mindegy, meg úgyse ért hozzá... Anyósára gondolni se merek, mert vele már a kezdetektől paprikás a viszony.
2016. júl. 26. 19:22
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Az ő esküvőjük, úgy szervezik ahogy akarják. Miért szólsz bele?


A saját esküvődet úgy szervezed meg ahogy te akarod. Vagy ha már volt az olyan volt amilyet te akartál. (ha hagytál mást beleszólni, az a te bajod) Vagy neked még nem volt, és irigy vagy? Ezért ütöd bele az orrod?

2016. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván savanyú a szőlő, mert nem a kérdező esküvője van.


Az a baj, hogy a rokonok és a barátok kérdezősködnek, hogy mi hogyan lesz. Elmondja az ember, és a barátok visszafogottak, mosolyognak, örülnek veled. A rokonok viszont feljogosítva érzik magukat, hogy MINDENbe beleszóljanak, mintha az ő esküvőjük lenne. A fiam születése előtt szembesültem ezzel a módival először, amikor mindenki kérdezgette, hogy mi lesz a neve. A családban SENKInek nem tetszett az a név, amit választottunk, mindenki talált öt jobbat, hogy aztán amikor azt mondjuk hogy azok nem tetszenek, elküldhessen minket a francba, mert "nem hallgatunk a jó szóra". Aztán az esküvő következett egy évre rá, ott ugyanez volt. Anyám megkérdezte, hogy a húgom pasijának lesz-e virágkitűzője. Mondtam, hogy nem, mert csak a vőlegénynek meg a tanúnak lesz. Mire hetekig tartó veszekedés kezdődött, hogy mi a f. szt képzelek én magamról. Mondtam, hogy történetesen azt, hogy én fizetem az esküvőt, nem ők, úgyhogy hadd döntsem már el, hogy kinek akarok virágot adni.


Ha újraszervezhetném az egészet, akkor nem mondanék semmit. Majd meglátjuk, meglepetés, nem tudjuk még. Minden kérdésre. A húgodnak is ezt kellett volna, akkor nem pattognál, hogy a te kedvedre tegyen az Ő esküvőjén.

2016. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem édesanyám szólt bele hogy ezt így illik, ezt így szokták..pont telibe szarom hogy mit szoktak, ez az én dolgom, amúgy is a vőlegényem állja az oroszlán részét. nekem bőven elég lenne egy két fős is.. amúgy útálom a megszokott éttermi huslevest, meg a porkoltet... ha valki ezt kér, vigyen ételhordóban :D
2017. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!