Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek a "kedves" mostoha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a "kedves" mostoha húgommal, hogy az esküvőnkön normálisan jelenjen meg?

Figyelt kérdés

A mostoha húgom, apa feleségének a lánya eléggé feltűnési viszketegsége van.

Mindenhol ő akar a középpontban lenni, nagy hangú, harsány.

És az öltözködése is az erősen kihívó ruhákat részesíti előnyben.

Meg kértem szépen, hogy lehetőleg ne öv vastagságú és ne elől-hátul testrészeket kificcenő ruhában jelenjen meg.

Ezek után ki akadt rám mert ne én mondjam meg neki és ő bizony abba a ruhában fog jönni amibe akar és nem fogja magát eltakarni.

Erre a kijelentésre mondtam neki, oke akkor aznap inkább egy discoba menjen az esküvőnkön nem akarom látni.

Apa azt mondta, hogy próbáljak vele még beszélni hátha meg gondolja magát.

Sajnos ez sem használt. Ebből viszont az jött, hogy apa felesége sem akar jönni.

Már úgy vagyok, hogy akkor ne jöjjenek de nem az ő páváskodását szeretném látni.



2015. ápr. 26. 21:36
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
48%
Mondd meg neki ha ő le éget téged te majd jobban le égeted őt.. :D;)
2015. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem elég nehéz túlöltözni egy menyasszonyt. Az meg, hogy hülyét csinál -e magából, egyáltalán nem érdekelne.

Sosem értettem, miért nem tök mindegy ki mibe jön és miért kell ezzel ennyit foglalkozni.

Ha ez lenne a legfontosabb dolog az esküvőmön, akkor nagyon szomorúnak találnám.

Miattam, akiket meghívok csupa feketébe vagy az ezer éves ruhájukban is jöhetnek, csak legyenek ott és örüljenek együtt velem.

2015. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
26%

Először is sok boldogságot!

Hát nehéz eset a csajszi. Vannak nekem is ilyen ismerőseim, nem is vagyunk jóban. A ti esküvőtök a legfontosabb, de gondolom nem akarod életed végéig azt hallgatni,hogy "jaj engem mert sz@rtál elhívni az esküvődre". Ha nehéz is, de üljetek le és beszéljétek át a dolgokat... Nehéz lehet, de kölcsönözz neki egy kicsike ruhát, ami illik hozzá, de mondjuk nem egy bikini :D . Egy mini ruhácska és ennyi. De ti tudjátok. Sajnállak főleg téged. Hogy bírod ki idegekkel?

2015. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%

Butaság volt neki szólni, ha már ennyire fontos, akkor az anyjának kellett volna finoman mondani, hogy várod őket is, de kéred, beszéljen a lányával, hogy valami alkalomhoz illőben jöjjön.


Mondjuk azért az esküvőd lesz, nem állami ünnep, hogy dresszkód legyen....

2015. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Engem nem érdekelne.

Egy átlagos, egyszerű nő vagyok, nem szeretem a magassarkút, sem a falatnyi ruhákat és nagyon középponti figura sem vagyok, de dögivel ismerek ilyeneket. Nem irigylem tőlük. Ha neki fenékvillogatós kedve van az esküvődön is, akkor legyen. Te megkérted, ő lesz*rta, ennyi. Rá fognak csúnyán nézni a konzervatívabb, normálisabb rokonok, nem rád.

Egy esküvő pont nem az a hely, ahol meg kell mutatni mindent, ezt neki és az anyjának is illene tudnia anélkül, hogy megemlítenéd. Felőlem jöhetnének, nem engem járatnának le.

Ha ennyire jóban vagytok, akkor gondolom nem érzed közelebbi családodnak őket, így jó eséllyel nem is fognak minden képen szerepelni. Ha meg mégis, akkor még 40 év múlva is röhöghettek, avagy megbotránkoztattok a képeken. :)

2015. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ha még csak rövid ruhákról lenne szó.

Konkrétan a fél melle és a mellbimbója kilatszik hozzá átlátszó.

Na most egy ilyesmi ruhát képzeljünk el.

És igen nem szeretném, hogy ilyen ruhában jelenjen meg.

Nem úgy fogom fel, hogy majd mindenki meg rokonyodik rajta.

Simán túl szeretne öltözni ilyen öltözékkel és ez egy sztriptíz bárba való nem esküvőre.

Nem tudom melyik menyasszony nézne ezt jó szemmel.

2015. ápr. 26. 22:08
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

Elképzeltem.


Tudod, szerintem egy igazi nőnek nem kérdés, hogy túl tudják-e öltözni... Ne aggódj már ezen a hülye ruhán. Ellenkezőleg: mutasd meg a saját kifinomult, nőies ízlésedet, és ha már muszáj az ő ruhájával foglalkoznod, akkor fogd fel ellenpontként, amivel szemben te lehetsz az elegancia.

2015. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Aki nem tud, vagy nem akar az alkalomnak megfelelően öltözni, az ne menjen arra a rendezvényre. Ha keresztelő, ha esküvő, ha temetés. A te esküvőd nem diszkó, nem sztriptizbár, vegyék tudomásul. Ha mégsem, akkor ne hívd, ne várd őket.
2015. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%

Kedves kérdező, értem a problémádat, de úgy érzem, ez a hajó elment. Tényleg jobb lett volna az anyjával finoman, óvatosan megbeszélni ezt a dolgot.


Egyébként ha a mostohatesód ennyire jól néz ki (felteszem, igen, különben nem zavarna ennyire a qrvás ruci), fel tud öltözni úgy, hogy nyaktól térdig takarva van, nem átlátszó, mégis minden pasinak kifolyik a szeme tőle. Szerintem te akkor is úgy éreznéd, hogy túlöltözött téged.

2015. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az anyjával kellett volna beszélnem.

Most már mindegy.

Ha bulizni mennénk egyáltalán nem zavarna, hogy ilyen ruhában van de ez nem ide illik.

Akkor megprobalok beszélni vele még egyszer hátha meg tudom győzni egy kifinomultabb ruhára.

Ha hajthatatlan akkor tényleg ne jöjjön inkább. A viselkedése is egy alapvető probléma amihez ez társul.

Majd meglatjuk.

2015. ápr. 26. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!