Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyivel előre kell elkezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel előre kell elkezdeni az esküvő szervezését?

Figyelt kérdés
Ha nem akarunk nagy felhajtást: csak polgári esküvő, kerti helyes összejövetel valahol, max még élő zene és kb 40-50 fő vendég lenne max.
2016. szept. 18. 17:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor én most ledobom az atombombát: a legtávolabbi foglalásom (fotósként) 2018 augusztusa.
2016. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Jó, de az a legtávolabbi. Két éven belül azért csak-csak akad még szabad időszak, nem? :)


Amúgy persze, szerintem is jobb azért időben megtervezni és leszervezni, pláne ha van már elképzelés, kit/mit szeretnének meghívni. Akkor miért ne? Végül is ha minden jól megy, egyszer lesz élmény az esküvő, naná, hogy szeretnék emlékezetessé tenni. Ez szerintem nem képezi vita alapját, mert egyértelmű. ;)


Sajnos én hajlamos vagyok elhúzni a dolgokat, így ideje összekapni magam, mert ha minden jól megy, jövő nyáron lesz.

Csak mivel még soha nem szerveztem hasonlót, érdekelt, mikor érdemes elkezdeni. Mondjuk én amúgy is kicsit szeretnék, nem nagy dínom-dánom-ot.

2016. szept. 23. 17:51
 13/14 anonim ***** válasza:

ha szezonban akarjátok, akkor célszerű legalább 9-10 hónappal a dátum előtt lefoglalni a helyet, a zenekart, templomot és az anyakönyvi hivatalt, különösen, ha valamelyik felkapott, sokan rendeznek ott esküvőt.

a meghívókat célszerű kb fél évvel a dátum előtt kiküldeni.

a díszítést, kaját, fodrászt, ruhát, egyéb apróságokat 1-2 hónappal előtte is lehet intézni.

2016. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. szept. 26. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!