Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szóltok hozzájuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok hozzájuk?

Figyelt kérdés

szerintetek jó képeket csinálnak?


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. szept. 23. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
számomra az általad linkelt 4. volt a nyerő, a 2. a legutolsó, a második legjobb az általad linkelt 3., és a nagyphoto meg a 3.
2016. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem is a 4-es a legjobb. Abban van élet!

az 1-es dögunalom. a 2-es túl van játszva. Belegondolok, ha ezeket a beállításokat velem akarta volna megcsináltatni ez a mester, hamar szerződésbontás lett volna a vége, idétlenség a legtöbb kép.

A 3-as se hús, se hal.

2016. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és pl ezek milyenek? az elején olyan szépek a képek, de a végén meg kicsit uncsiknak érzem.

[link]

2016. szept. 23. 21:54
 4/7 A kérdező kommentje:

Találtam még :

[link]

2016. szept. 23. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:

A fotók minősége szerint elég jó mindegyiknél. Objektíve, a mai trendeket figyelembe véve én is a a 4-est mondanám, de a kettes-hármas sem rossz.


(OFF: Személyes véleményem szerint giccsparádé valamennyi, mesterkélt, beállított, habos kompozíciók, típusosan horribilis összegekért készített facebook profilfotók, amikről rögtön az jut eszembe, hogy mekkora válás lesz belőle két év múlva...)

2016. szept. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beállított, sokszor giccses fotók. Biztos sok embernek tetszik. Nekem nem érné meg egyik sem ennyi pénzért.
2016. szept. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az esküfőfotózásnál két fotóműfaj találkozik. egyik része riport jellegű, dokumentálja, bemutatja a nap történéseit, a másik része meg inkább divatfotós jellegű a beállított képek pózolásával.


leginkább ez a két irányzat jellemző a piacon, a mostanában egyre divatosabb meseszerű, túlszaturált, túlutómunkázott, művészieskedő, minden szebb a valóságnál irányzat, amit sokan túl giccsesnek tartanak és van egy természetesebb, hétköznapibb, kevésbé hivalkodóan és öncélúan esztetizáló irányzata, ami talán inkább a riportfotósok jellemzője.


érdemes sok fotós képeit megnézni, ha túl giccsesnek találtok egyeseket, akkor esetleg a sajtó- és riportfotósok környékén is körülnézni és azt kiválasztani, akinek a képei leginkább tetszenek nektek.


szerintem ne mások ízlése alapján döntsetek, mert mindenkinek más tetszik, mindenki más fajta szépséget értékel. ezek a TI képeitek, rólatok és a ti nagy napotokról szólnak, nektek kell tetszeniük. ha nektek a giccses tetszik, akkor hozzátok az illik akkor is, ha másnak esetleg nem jön be. gondolom a ruhát, templomot és a tortát se közönségszavazással fogjátok kiválasztani, hanem ami nektek bejön...

2016. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!