Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti az esküvő előtt mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az esküvő előtt mennyi idővel kezdtétek intézni a ruhát?

Figyelt kérdés

Most foglaltuk le az időpontot jövő augusztusra, mondogatták, hogy már most érdemes, mert fogynak az időpontok...

Már van tippem, hogy hol csináltatnám a ruhát, és szívem szerint már most megkeresném őket. Mit gondoltok, nagyon korai?



2016. nov. 17. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Május végi esküvőre január végén foglaltam le a ruhát.
2016. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Május közepén lesz az esküvőm, és október elején foglaltam a ruhát. Amikor mentem, addigra a netről összeszedegetett kívánságlistából már legalább fele foglalt volt arra- vagy akörüli- időszakra, de én egy népszerűbb helyen béreltem a ruhát. Egyébként egy hónappal előtte is találhatsz, ha éppen olyan szalonban vagy, nekem fontos volt, hogy az "álomruha" legyen, ezért nem mertem kockáztatni, hogy esetleg elhappolják előlem aznapra (és egyébként ez majdnem meg is történt).


Augusztus nagyon a főszezon, még jobban is, mint a május, szóval ha van egy konkrét üzletben konkrétan kinézett ruha, amit szeretnél, azt nem érdemes sokáig halasztgatni. Ha nincs semmi konkrét elképzelésed, akkor viszont ráérsz, bár ha már szezonban szeretnél ruhát próbálni, sok esetben az lesz a probléma, hogy az adott ruhát nem tudod megnézni, mert éppen esküvőn van, éppen tisztítják, éppen valami van vele.

2016. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeptember közepén tartottuk az esküvőnket, februárban választottam ki a ruhámat.
2016. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Júniusban volt az esküvőnk és tavaly szeptemberben foglaltam le a ruhámat. Mondjuk mi mindent egy évvel előbb, sőt a helyszínt már tavaly májusban lefoglaltuk. Az én ruhám a Royal szalonból volt. De mivel a plus size ruhák közül"kellett" válasszak ezért biztosra akartam menni.
2016. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jövő szeptemberben lesz az esküvő, a ruhám 1 hónapja megvan.

Mindenképp saját ruhát szerettem volna, és nem akartam tavasznál előbb keresgélni, de ilyenkor ősszel sok szalonban van kiárusítás, így pofátlanul olcsón jutottam hozzá, és imádom :)

2016. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! :) Igazából varratni szeretném, találtam egy nagyon szimpatikus helyet, csak hát baromi korainak éreztem megkeresni őket... de látom a válaszok eléggè vegyesek, ezek alapján nem fognak kiröhögni, ha már most elmennék... :)
2016. nov. 18. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
November elejen vokt a lagzi, szeptember kozepen foglaltam ruhat. De ez ugye szezonon kivuli. Royal szalin vilt ez is, azt mondta az uzletvezeto, hogy van 2018 augusztusi foglalasuk is.
2016. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!