Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a menyasszony rövid,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a menyasszony rövid, testhezálló ruhát visel, Te milyen ruhát vennél fel koszorúslányként?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valami visszafogottat, ami jól is áll, és nem túl hosszú. Értelemszerűen nem illik túlöltözni a menyasszonyt, de nem is kell egyforma stílusú ruhában lenni.

Az jól néz ki, ha a koszorúslányokon egyforma színű a ruha, egyforma hossz nagyjából (pl. a térdig érő a legtöbb alakon jól mutat), és mindenki olyat választ ezen belül, ami számára előnyös. Mondjuk engem egész biztos, hogy senki se akarna testhezálló ruhában látni. :)

2017. jan. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Azt hittem, a koszorúslány ruhát a menyasszony dönti el... Egyébként én valami ilyesmit:

[link]


(Amúgy miért húz a menyasszony rövid ruhát, jézusom...)

2017. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit a #2! Linkelt teljesen jó / szép! :)

Vagy ilyesmik!??


[link]


[link]

2017. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez az ő döntése, kevesen leszünk a nagy napon, nagyon meleg lesz, és lakodalma sem lesz. Rámbízta a ruhát, csak nem akarom túlöltözni :) Köszönöm a linkeket!
2017. jan. 13. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!