Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Barna-fehér színösszeállítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna-fehér színösszeállítás?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a barna-fehér kombinációról?

Elképzelés: fehér terítő, barna futó középen, barna szalvéta fehér gyűrűvel, fehér tányérral. Asztaldísznek gondoltam hosszúkás pohár/váza aljára fehér gyöngyök, vizet rá és a tetejére úszógyertya. Véleményet, esetleg ötleteket szeretnék.


2017. jan. 14. 15:32
 1/10 A kérdező kommentje:
* véleményeket
2017. jan. 14. 15:32
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű!... Nálunk is ilyen volt!
2017. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan erről szól neked az esküvő?
2017. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Erről is. Szeretném, hogy lehetőségeinkhez mérten minden szép legyen és passzoljon a nagy napon. Miért baj ez?
2017. jan. 15. 12:57
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Megértelek! Számomra is fontos a harmónia. Én például sikongva rohannék ki, ha az esküvőmön találnék valami kéket (beleértve a harisnya kötőt is) Barna, barna, pasztell, kevéske fehér és még kevesebb arany, ez az, amit én nagyon kedvelnék. Nálunk az ikeás négyzet alakú üvegvázában fehér nagyobbacska kavicsok lesznek, itt ott gyöngy is lesz közötte. Afölött lesz a lapos virágdísz, amiben sok barna ág és csak fehér virág. Ezeket a fehér kavicsokat (5-10 cm méret) zacskóban árulják, én egy vas és szerelvényboltban találkoztam velük. Szaporább, mit gyönggyel telerakni a vázát.A barna futó és a barna szalvéta nekem kicsit agresszív, ha igazán elegánsat akarsz, akkor hófehér textilszalvétát kérj az étteremtől, vagy bérelj, már 80 Ft/darabért lehetséges, de ha papír is a szalvéta, mindenképpen textilhatású legyen, 40x40 cm, ezek a kis vékony papírszalvéták, olyan kis vékony papírszalvéták, azzal igazi hatást nem lehet elérni, a dolgoknak nem csak szinük van, hanem anyaguk is:)
2017. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Textilhatásúra gondoltam, fehér gyűrűvel [link]

Ilyenre gondoltam, vagy esetleg a szoidabb jobb lenne?

Pl. [link]

2017. jan. 16. 08:47
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és a kavics is jó ötlet, gondoltam arany színű dekorkavicsra,fehér gyertyával, csak attól tartok, hogy az már sok lenne, nem akarom, hogy giccses legyen.
2017. jan. 16. 09:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Én az Orsi dekorból már vásároltam textilhatásúnak mondott pink szalvétát, aztán pedig rendeltem a netem valódi textilhatásút, mert az előbbi olyan plöttyedt volt, hogy semmi tartása sem volt. Ne félj az aranytól, nem az fogja giccsessé tenni az esküvődet, hanem ezek a szalvétagyűrűk, meg ezek rémesek. De ízlésről nincs értelme vitatkozni:) Mint mondtam, én az egyszerű textilszalvéta híve vagyok, amit belehajtogatnak a tányérba, vagy ha a eléggé ki van keményítve, akkor csinosan csücsökre lehet állítani.

Szóval: a barna -fehérrel részemről semmi baj nincs- mert hogy ezt kérdezted:)

2017. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor az orsidekort hanyagolom.
2017. jan. 16. 13:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Barna-fehér némi arannyal megbolondítva szerintem nagyon jól nézhet ki! Esetleg játszhatsz a barna különböző árnyalataival: tejcsoki-barna, étcsoki-barna. Nagyon dokan választják a barna mellé a zöldet, esetleg a kéket, de az szerintem ösdzhatásban nem olyan szép. Bár ízlésről nincs értelne vitatkozni. Az a lényeg, hogy neked tetszen!
2017. jan. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!