Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő - meghívjam dilemma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő - meghívjam dilemma?

Figyelt kérdés

Most lesz az esküvőm és a párom nem szeretne egy vendéget ott látni, akivel az egyetemen jóban voltam és amúgy a közös barátaink jönnek. Én meg még korábban szóban említettem, hogy ott a helye, viszont akkor nem történtek azok a dolgok, ami miatt a párom nem szeretné, hogy jöjjön. Egyszer a párom előtt megfogta a fenekem, részeg volt és valószínűleg nem gondolta, hogy a párom is látja. Másszor pedig nem hívott meg egy kertipartira, amikor a többiek megkérdezték, miért nem, azt mondta, hogy elfelejtette, ami szerintem igaz volt és gyorsan utólag meghívott, persze akkor már más programom volt. Fura a helyzet mert az egyetem alatt jóban voltunk és ezek azóta történtek. Rosszul érzem magam így hogy mindenki jönne, csak ő nem. Mit csináljak? Tudom, hogy a páromnak is igaza van, ő azt emlegeti, hogy ne legyen ott valaki, akit annyira sem érdeklek, hogy meghívjon egy kertipartira nameg bunkó módon viselkedett a fogdosáskor, akkor is, ha részeg volt.


25/L



2016. jún. 2. 01:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Es ha a párod latja nem szabad ?

Tudod mit mondok , ha őszinte vagyok ? Neki adok igazat

Mi lenne ha egy biget akarna meghívni akit te nem mert a sah azt hitte ,hogy nem látod amikor csak úgy részegen bele markol pl a farkába?

Nincs bennem rossz indulat szak es korrekt példa ;)

25L

2016. jún. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hívd meg hátha elfelejt elmenni, vagy esetleg magától érzi, hogy nem kéne...


Szóval ez a pasi azért fogdossa a segged, mert tetszel neki, utána meg nem hív meg a kerti partira, mert gondolom neki is kínos a szitu utólag.

Ha ez a két eset volt csak, akkor meghívnám és elveszne a tömegben. Nem keresném a kontaktust, hanem hagynám a barátokkal bulizni és kész.

Nem kell ebből akkora ügyet csinálni. Szerintem ennél sokkal bunkóbb és utálatosabb rokonok szoktak esküvőkön jelen lenni.

Például a nővérem esküvőjén az anyósa is jelen volt természetesen, aki az esküvő előtt minden erejével próbálta lebeszélni a vőlegényt a dologról, sőt a barátait is megkérte, hogy tegyék ezt.

2016. jún. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Soha nem fogdosott előtte, akár látta valaki, akár nem csak akkor ott egyszer. Szerintem nem is emlékszik rá.

Épp ez a dilemma, hogy a párom egyáltalán nem szeretné meghívni csak én vacilálok.

2016. jún. 2. 01:13
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Hívd meg a szertartásra, de a lagziba ne :)
2016. jún. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Te férjhez menni készülsz... -mit foglalkozol taperolós idiótákkal?

Vagy tán annyira mély nyomot hagyott BENNED?

2016. jún. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én se értem. A nagy napra készülsz a pároddal és ilyeneken agyalsz? Nem hívnám meg.


Csak azt kell meghívni,akinek te is szívesen ott lennél az esküvőjén, és aki bizonyította, hogy igazi barát és megbízható. Ez a srác nem az. Mondjuk én eleve csak "haverokat" pláne egyetemről nem hívnék, ha csak nem dolgozunk együtt és találkozunk gyakran.

2016. jún. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki "elfelejt" meghívni egy kerti partira, akkor szerintem nem olyan közeli barát, hogy esküvőre is mindenáron meg kelljen hívni. Persze, ez attól is függ, hogy hány ember fér bele a keretbe, nálunk a hely is megszabja azért, hogy x fő fölé nem szabad menni, és bizony le kell hagynunk pár embert a listáról (akiket csak azért hívtunk volna meg, mert ők is meghívtak, meg évekkel ezelőtt nagyon jóban voltunk, de már nem beszéltünk sok-sok éve, ilyesmi). Ha egyébként a társaságod SZERVES tagja (tehát ha valami van, akkor ez az egy, konkrét társaság nagyjából hiánytalanul, őt is beleértve, együtt van), akkor ezek miatt nem érdemes kihagyni. Ha viszont csak amolyan tingli-tangli ismerős, haver az egyetemről, és oké, hogy ismer egy-két embert, de ha nem tagja a "bandának", akkor felesleges szerintem.
2016. jún. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem èrtem a dilemmát. A vőlegènyedet bántaná, ha ott lenne. Akkor mi a kérdés? Ne hìvd meg. 28N
2016. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az egyetemen jóban voltál vele de azt nem írtad, hogy most is. Miért olyan fontos hogy ott legyen?
2016. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én se hívnám meg..
2016. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!